Website Survey

Karta na jesień- As Buław

Karta na jesień- As Buław
As BuławAs Buław to początek istotnych wydarzeń w naszym życiu. Ważne by wykorzystać nadarzające się okazje i realizować plany. As Buław to kreatywność i twórczość, zdarzenia które daąa podwaliny na przyszły sukces i dobrobyt oraz dobre zdrowie. Karta dotyczy zarówno pracy, zdrowia jak i uczuć. Buławy to ruch, zmiany, różne pomysły, propozycje i realizacja. To konieczność podejmowania rozsądnych, przemyślanych decyzji.
Aby upewnić się, że karta ma znaczenie pozytywne wylosowałam następną, Cesarza. Jeśli więc będziemy rozważnie podejmować decyzje, na podstawie przemyśleń i nawet czyjegoś wsparcia czy doświadczenia możemy być pewni że odniesiemy sukces. Warto więc snuć plany, realizować je, być energicznym ale rozsądnym. Nie można działać pochopnie. Jeśli macie teraz jakieś życiowe problemy, możecie być pewni, że znajdziecie dobre rozwiązanie we wrześniu. Jeśli nie sami to z pomocą mądrej i doświadczonej osoby. W uczuciach może zdarzyć się coś nowego, dobrego i stałego. W stałych związkach odświeżenie uczuć i relacji, chęć zmian i energia przyciągania, zmysłowość. namiętność i spłodzenie dziecka.
As Buław dodaje nam energii i odwagi, sprawia, że stajemy się kreatywni i twórczy, to wspaniała karta na nową porę roku. Przynosi z zewnątrz wiele okazji, wiadomości , dobre zdarzenia i podróże.
Życzę wam sukcesów i spełnienia w nowej porze roku 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™