Website Survey

Karta na czerwiec – 10 Pucharów

Witam serdecznie 🙂

10 PucharówKARTA NA CZERWIEC – 10 PUCHARÓW- SZCZĘŚLIWA KARTA TAROTA-DAR LOSU
Przyszedł czerwiec i Tarot podarował nam piękną energię bezpieczeństwa i miłości.
Cudowna karta, której aura zapewnia o dobrym czasie, bez stresów, w poczuciu bliskości i zadowolenia (chyba że obecna sytuacja jest trudna, to 10 może dać nadzieję poprawy jeśli dołożymy starań,jeśli nie zrobimy nic, może być trudniej).
10 Pucharów przyniesie wiele dobrych emocjonalnie chwil w radości , spełnieniu, w poczuciu równowagi, szczęścia i zadowolenia. Dla jednych będzie symbolem rozwoju duchowego, dla innych energią dziecka, dla innych ślubu, miłej imprezy w rodzinie, zmiany miejsca zamieszkania, nowego związku, dzieci mogą wymóc wymarzonego zwierzaka w domu.
Jeśli macie problemy z jakąś osobą, karta obiecuje poprawę, pogodzenie, zrozumienie…
W pracy poparcie i dobrą współpracę, nagrody, twórczą inwencję.
W miłości nową, trwałą miłość, która zakończy się ślubem. W istniejących już związkach dobry , bezpieczny czas, dziecko, ślub w rodzinie, radość.
Dla osób w trójkątach nie wróży pomyślnie, partner powróci na łono rodziny.
Jako ostrzeżenie- nie dajmy się nikomu manipulować, brońmy własnego zdania, nie tkwijmy w przeszłości bo to nas ściąga w dół, zadbajmy o związek jeśli ostatnio źle nam się w nim wiodło.
10 Pucharów namawia nas aby jeśli jesteśmy w związkach dokładać starań aby ten związek wzbogacać w nowe elementy, aby nie popadać w rutynę, zaskoczyć czymś bliską osobę, razem realizować pasje. Z 10 Pucharów wszystkie plany mają szansę na realizację. A wszelkie kłopoty mniejszy wymiar niż nam się wydaje.
Czerwiec zapowiada się cudownie, więc życzę Wam tylko dobrych jego aspektów, w miłości, bliskości, spokoju i dobrym nastroju 🙂

Kategorie: Aktualności
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™