Website Survey

Karta miesiąca – Świat

Witajcie Kochani 🙂

ŚwiatKarta na styczeń…z niewielkim opóźnieniem ale jest, ŚWIAT… mam nadzieję że dla wszystkich będzie amuletem, bo jest wyjątkowo pozytywna.
Karta Świata przyniesie wiele dobrych chwil, wiele rozwiązań, dobrych pomysłów, podróży, zrealizowanie jakiegoś etapu w życiu, znalezieniem się w odmiennym świecie od tego zwyczajnego codziennego.
To też możliwość kontaktów z ludźmi, być może odnowienia znajomości, spotkania kogoś z innego kraju lub z innej miejscowości.
Karta Świat bywa dla niektórych z nas dość złożona, ponieważ częściej niż zwykle pokazuje swoje odwrócone oblicze. Wtedy zamykamy się we własnym świecie iluzji, nie chcąc poznać prawdy. Popełniamy błąd kiedy nie potrafimy być otwarci i kreatywni, tym samym narażając się na przykre niespodzianki.
Karta Świata bywa więc czasem ostrzeżeniem aby wyjść ze świata własnych wyobrażeń na jakiś temat, spojrzeć na coś chłodnym okiem, coś sprawdzić … (na przykład faktyczne warunki w hotelu do którego wybieramy się na ferie z dziećmi, czy na inny wyjazd np. zagraniczny).
Jest też symbolem dotarcia do końca jakiegoś etapu więc warto pomyśleć co dalej…
Świat stoi dla nas otworem i tylko od nas zależy jak spożytkujemy jego energię 🙂

PS.Karta może też symbolizować drobne sprawy, np. koleżanka pochwaliła mi się dziś, że ostatnio spędziła czas w zupełnie odmienny dla siebie sposób. Zazwyczaj zapracowana spędziła niedzielę robiąc sobie osobistą przyjemność a nie uszczęśliwiając innych. Weszła energetycznie w inny niż dotychczas świat 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™