Website Survey

Karta dnia – Wisielec

WisielecJak pisałam o aurze dnia, mamy dzień refleksyjny, Tarot jak zwykle dopasował się do Księżyca.
Jeśli coś nas mocno uwiera, trzeba będzie przystanąć i zastanowić się nad swoją sytuacją i spróbować ją zmienić. Jeśli wszystko jest w porządku, po prostu zwolnić i nie robić niczego na siłę.
Być może nasza cierpliwość jest na wyczerpaniu i trzeba będzie podjąć decyzję o rozstaniu, albo z czegoś zrezygnować w imię polepszenia sytuacji, pójść na kompromis. Albo podzielić obowiązki na całą rodzinę. Jeśli ugrzęźliśmy w jakiejś sytuacji i trudno nam znaleźć wyjście trzeba będzie spojrzeć na sytuację z innej perspektywy, zupełnie odwrotnie niż dotychczas, wyjść z grajdołka przyzwyczajeń i utartego toku myślenia i postępowania.
Albo musimy wziąć się w garść i zmienić nasz tryb życia, przejść na dietę, ćwiczyć, ulubiony sposób spędzania czasu przed telewizorem zamienić na spacer lub trening… co da nam gwarancję poprawy jakości życia i zdrowie. To tylko przykładowe sytuacje, każdy z was wie najlepiej co go uwiera i wymaga renowacji.
Ale we wszystkich sytuacjach najpierw trzeba się zaprogramować od nowa, zmienić myślenie, ułożyć spokojnie w głowie plan działania. Wszystko po to by udało się wprowadzić korzystne dla nas zmiany.
Reasumując; dziś nie robimy niczego na siłę, raczej płyniemy z prądem dając sobie czas. Próbujemy spojrzeć na nasze życie lub sytuację z innej perspektywy. Nie zaszkodzi pomedytować, wyciszony umysł znacznie lepiej pracuje. Jeśli mamy żyć bardziej komfortowo musimy zacząć od siebie, pomocne mogą być afirmacje i wizualizacje. A przede wszystkim chłodny umysł, dobra intuicja i poświęcony sobie czas.
Spokojnego dnia Kochani i wytrwałości w nowych decyzjach 🙂

Kategorie: Karta dnia  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™