Website Survey

Karta dnia – Trójka Buław

Witajcie w pełen słonecznej aury dzień Kochani 🙂

3 BuławPonieważ przed nami weekend i dodatkowo nów Księżyca postanowiłam wylosować  kartę, która podpowie czego możemy się spodziewać w najbliższym czasie. Przypomnę tylko że w nowiu możemy zainicjować rytuały dotyczące nowych planów życiowych. Jeśli  macie jakieś pomysły warto jutro zapalić świece w intencji nowego projektu. Aby utrwalić i wzmocnić swój plan można palić świece przez najbliższy tydzień. Jeśli chodzi o nową miłość to dobrze jest palić świece przez całą pierwszą kwadrę (najbliższe 2 tygodnie).

Wróćmy jednak do Tarota. Wylosowałam  cudownie energetyczną Trójkę Buław, kartę bramę sugerującą porzucenie życia w stagnacji. Jak zapewne pamiętacie 3 Buław to żywioł ognia energetyczna pora roku, wiosna i Słońce w znaku Barana. W numerologii trójki to wibracja aktywności, kreatywności, niezależności i optymizmu, więc niezwykły potencjał do rozpoczynania samodzielnie czegoś nowego. Zauważcie jak przepowiednia Tarota dostosowała wspaniale kartę do inicjowania zmian w  nowiu Księżyca:). Energetykę tej karty porównałabym do momentu kiedy człowiek znajduje się tuż przed skokiem na bungee … no może trochę z mniejszą dawką adrenaliny:). Albo do determinacji podróżników z epoki Krzysztofa Kolumba kiedy odkrywali nowe lądy. Karta Waite’a zawsze kojarzyła mi się z podróżami i podróżnikami. Podobnie jak w Tarocie Snów, gdzie mężczyzna na brzegu morza czeka na podpływający żaglowiec. Mając trójkowy potencjał warto zmienić coś w swoim dotychczasowym życiu a nie dostosowywać do starych schematów. W karcie 3 Buław odważyliśmy się wreszcie realizować własne pragnienia. Mamy tyle energii, że wręcz ,,dusimy się’’ w obecnych układach. Pora się wyzwolić z ograniczeń i ruszyć  w świat i nie ważne czy dosłownie czy w ramach własnych możliwości. Ważne żeby cokolwiek zmienić. Pora czegoś się nauczyć, poznawać nowych ludzi, podróżować, czerpać z życia wszystko co inspirujące, dobre dla naszego rozwoju. Każdy człowiek ma prawo do życia w jego najlepszej formie. Dla tych, którzy na razie nie zamierzają inicjować czegoś nowego 3 Buław będzie oznaczać miłe przyjacielskie relacje, spotkania, wspólnie spędzany czas, czemu sprzyja weekend.

Życzę Wam Kochani realizowania  swojego życia  pod wpływem 3 Buław :).

Nie byłabym sobą gdybym na koniec nie ostrzegła przed zgubnym działaniem trójki. Niepohamowana energia może sprawić że zrobimy coś głupiego, z nadmiaru energii niektórzy prowokują niekorzystne wydarzenia i sytuacje, skaczą na głowę do nieznanej rzeki, czy jak mój znajomy zjeżdżają na nartach z dachu własnego domu… Ta nadmierna i źle ukierunkowana energia może być przyczyną brawury, zdrad, kłamstw, podstępnego, nieprzemyślanego działania, do popisywania się agresją i nadużywaniem….

3 Buław3 Buław

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. Natalie Anne pisze:

    Łooooj ale to się zapowiada ciekawie…
    W takim razie będąc trójką pewnie znowu coś wymyślę. 😀
    Pozdrawiam. :))

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™