Website Survey

Karta dnia – Świat

SwiatWylosowałam dziś kartę Wielkich Arkan- Świat, jako karta WA może nam towarzyszyć przez kilka najbliżych dni.
To wspaniała, najlepsza karta w Tarocie, ale jednocześnie wyjątkowo złożona , która może być bardzo pozytywna bo symbolizuje pełen sukces i rozwój w każdej dziedzinie życia albo w sferze duchowej, bądź odwrotnie, pomimo wielu szans nie udaje się przejść na wyższy poziom, powtarzamy te same błędy i kręcimy się w kółko, kończy się coś na czym nam zależało… Nawet jeśli teraz coś nam nie wychodzi ta karta dodaje nam odwagi i zapewnia, że sukces jest blisko i warto się postarać… Jeśli teraz zrobimy cokolwiek, osiągniemy cel, wystarczy ruszyć się z miejsca lub zmienić swoją postawę.
Karta Świat przynosi nam optymizm, wiarę w lepsze jutro, daje szansę na spełnienie marzeń, namawia do poszerzania wiedzy i horyzontów, na bycie otwartym. Jeśli osiągnęliśmy już pewien pułap możemy pomagać innym, wspierać i dodawać otuchy. Jednak trzeba pamiętać, że nasz świat jest tak różnorodny i bogaty, że zawsze możemy poznawać nowe przestrzenie, które dadzą wiele radości ,nie możemy nigdy spoczywać na laurach.
Dla wielu z was będzie sygnałem, że po wielu doświadczeniach życiowych zyskaliście większą świadomość. Poznaliście swoje możliwości i ograniczenia, przewartościowaliście wiele spraw, staliście się bardziej świadomi i dojrzali, odpowiedzialni za decyzje i swoje życie. Teraz bez kompleksów, z umiejętnością postępowania z innymi ludźmi weszliście w nowy etap. Jesteście gotowi do drogi w nowe doświadczenia. Możecie też medytować z kartą Świat, jej energia doda wam odwagi.
Na poziomie życiowym karta może oznaczać nowe znajomości, również ze świata, (może kogoś poznacie na jakimś portalu), podróż, wiadomości od kogoś, kto przebywa za granicą albo poznanie tej najważniejszej osoby w życiu, niemal ideał… albo odkryliśmy swoje powołanie, znaleźliśmy dobrą pracę. Udało się porozumieć z kimś bliskim i przyjaciółmi odnaleźć harmonię i wyjaśnić sporne kwestie.
Możemy się przemieszczać, planować urlop gdzieś na świecie (pamiętajcie aby bardzo dokładnie sprawdzić wszelkie informacje na temat tego miejsca i warunków). Dostaniemy dziś jakąś szansę, na coś zapracowaliśmy. Możecie też medytować z kartą Świat, jej energia doda wam odwagi.

Dzisiejszy dzień zaliczymy do udanych lub nie w zależności od tego co do tej pory robiliśmy ze swoim życiem. Ważne jednak aby niezależnie od swojej sytuacji cieszyć się chwilą, dzisiejszym dniem, tym co mamy, doceniać wartość życia, swoich bliskich i siebie samego 🙂
Dobrego dnia Kochani 🙂

Kategorie: Karta dnia  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™