Website Survey

Karta dnia – Śmierć

Karta na dzisiejszy dzień – Śmierć

Witajcie 🙂

Księżycowa aura zapowiada na dziś czas definitywnego zakańczania i trudnych emocjonalnie kontaktów międzyludzkich. Wiedząc o tym wcześniej można się do tego emocjonalnie przygotować; uzbroić w cierpliwość, ze zrozumieniem podejść do bliskich, przyjaciół i znajomych. Noi przede wszystkim unikać i nie prowadzić dziś trudnych rozmów.

Karta ŚmierćKarta Śmierci, którą na dziś wylosowałam jak widać dopasowała się do aury dnia… i zapowiada po prostu zmiany, zmiany, zmiany… na różnych poziomach życia. Śmierć w Tarocie bywa symbolem trudnych i bolesnych sytuacji ale nie zawsze. Bolesna może być dla tych,  którzy kurczowo trzymają się jakichś sytuacji, ludzi, metod postępowania. Śmierć to karta transformacji, odrodzenia się w nowej osobowości , fizyczności lub rzeczywistości.

To bardzo pozytywna karta jeśli chodzi o nasze wnętrze. Mówi nam, że posiadamy niezwykły dar wewnętrznej siły, dzięki której nawet w ekstremalnych warunkach jakiejś sytuacji potrafimy sobie poradzić. Poza tym to także symbol niesamowitych możliwości regeneracji organizmu. Jeśli ktoś chorował to teraz wyzdrowieje.

Jako karta dnia zapowiada, że coś się definitywnie zakończy w naszym życiu. Coś co się nie sprawdziło, musi odejść… znajomość, metoda naszego postępowania czy metoda pracy. Co do pracy to po prostu może oznaczać, że wykonacie jakieś konkretne zadanie. Karta  Śmierć może zwyczajnie dla większości z nas oznaczać  zmianę poglądów, czy zdania na konkretny temat, zmianę ustalonej wcześniej sytuacji, nowe zainteresowania czy nowe znajomości, nowe podejście do ważnej sprawy, świeże uczucie, zupełnie inne od tego w czym tkwiliśmy do tej pory. W wersji trudniejszej może oznaczać rozpamiętywanie tego co odeszło, poczucie beznadziei, stagnację… tak charakterystyczne nastroje w kryzysie i porze jesienno-zimowej.

A może w ramach oswojenia karty Śmierć, spróbujecie zrobić cokolwiek inaczej? Np. po pracy zamiast zakupy, sprzątanie, pranie, telewizja …itd. itp… spacer, poświęcenie czasu bliskim, zabawa w śnieżki z dziećmi dla odprężenia? Albo egoistyczna postawa dla nadmiernie poświęcających się ?Albo portal randkowy dla nieśmiałych? Cokolwiek aby przełamać codzienne schematy i zrobić coś dla swojego dobra. Takie przetransformowanie codziennej rutyny, po to by w czasie kiedy bywa nam trudniej, znaleźć oddech i radość z życia, choćby z niewielkich zmian. Namawiam Was do zmian i odwagi do nich, często zasklepieni w skorupie przyzwyczajeń tracimy wiele szans… Nie obawiajcie się karty Śmierć… zmiany są naturalnym procesem, nasze życie nie może stać w miejscu… musimy się rozwijać, poprawiać to co niedoskonałe… Pozdrawiam Was cieplutko w ten mroźny czas… 🙂

Kategorie: Aktualności  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™