Website Survey

Karta dnia – Moc

Witajcie w magicznym nowiu 🙂

MocNa dzisiejszy niezwykły dzień wylosowałam kartę WA Moc. Kiedy losuję dla was kartę zawsze uśmiecham się bo to niesamowite jak Tarot i aura Księżyca ze sobą współgrają aby nas wspierać… nieustannie mnie to zachwyca..

Dziś potrzebujemy wewnętrznej mocy aby porozumieć się z własną podświadomością, aby zawalczyć o dobre zdrowie, ( dieta oczyszczająca) , polepszyć jakość życia oraz popracować nad bliskimi relacjami. Karta Mocy tak jak dzisiejszy Księżyc, Słońce i Wenus da solidne wsparcie dla tych wszystkich, którym do tej pory brakowało siły do walki o siebie.

Moc to też umiejętność zrównoważenia w sobie miłości i poziomu agresji. Tak więc dzisiejszy dzień będzie szansą dla dobrych relacji, do okazywania sobie dobroci, empatii, zrozumienia. Do budowania więzi emocjonalnych na poziomie człowieka a nie bestii.

Dzisiejszy nów szczególnie sprzyja pokonywaniu swoich słabości, karta Mocy także ma ten aspekt. Warto w sprzyjających warunkach tych dwu potężnych energii zrobić krok ku lepszej jakości życia. Niech żadna rzecz nie rządzi nami, odetnijmy się od rutynowych działań, przyzwyczajeń, zachowań, które sprawiają że stajemy się coraz słabsi… no bo jeśli taka mała rzecz jak papieros , batonik czy komputer sprawia, że niszczymy to co w nas najlepsze- siłę wewnętrzną i zdrowie to trzeba z tym skończyć, pokazać swoją wewnętrzną moc. Z szacunku do siebie i dla własnego dobra.

Karta Mocy to tez bardzo przyjemny aspekt, który zostawiłam na koniec jako wisienkę na torcie J, oczywiście chodzi o seks, będzie słodko, miło i namiętnie, co zresztą również gwarantuje dzisiejsza aura Księżyca. Postarajcie się w ciągu dnia okiełznać energię lwa(agresji) aby wieczór był miły i ciepły J. Pięknego dnia wam życzę w atmosferze miłości, zgody i oczywiście wewnętrznej siły, która może wszystko i pomoże pokonać słabości…

Kategorie: Karta dnia  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™