Website Survey

Karta dnia – Kapłan

KapłanNa dziś i jutro wylosowałam kartę WA Kapłan. Jako karta WA roztoczy swoja energię nieco dłużej, możemy odczuwać ją jeszcze w weekend.
Jest to ważna karta, która symbolizuje autorytet, moralność, wiedzę i wsparcie. Dla niektórych z Was będzie wróżyć podróż albo zmianę miejsca zamieszkania. Zarówno Księżyc w znaku Strzelca jak i Kapłan będą nas mobilizować w dokształcaniu się, w zdobywaniu konkretnej wiedzy i umiejętności, w szukaniu pomocy w kiedy nie radzimy sobie. Może postawić na naszej drodze kogoś życzliwego, kto będzie wsparciem w trudniejszych momentach. Karta sugeruje aby najbliższy czas poświęcić bliskim, częściej rozmawiać, dzielić się radością i dobrocią, wysłuchać tego co mają nam do powiedzenia dzieci, najbliższa osoba. Postarajcie się zadzwonić do rodziców, krewnych, zapomnianych przyjaciół, zainteresować się, porozmawiać póki są wśród nas.

W miłości karta jest symbolem konkretnej , wspanialej osoby, mądrej i dobrej, którą możemy spotkać w najbliższym czasie.
W małżeństwach pomyślny okres, szacunek i zrozumienie. Uważajcie tylko na słowa, na to by nie narzucać swojej woli i zdania najbliższej osobie.Czasem warto odpuścić na jakiś czas a pewne kwestie w ogóle…

W pracy dobra atmosfera, niektórzy znajdą pracę jakiej szukali lub dostaną ciekawą propozycję.

W czasie nowiu częściej bywamy refleksyjni, poszukujemy sensu zdarzeń w naszym życiu, dojrzewamy poprzez refleksję i poszukiwania.
Karta Kapłan daje nam przesłanie aby zawsze wierzyć w głębszy sens naszych doświadczeń, pozbyć się utartych poglądów i zachowań jeśli są przestarzałe i zamykają nas na nowe lepsze doświadczenia. Musimy postarać się iść z duchem czasu dla swojego dobra, być otwartym na wiedzę i poszerzać swoje horyzonty. Za chwilę mamy realne szanse by robić i doświadczyć czegoś dobrego i wartościowego. Warto nie zajmować się błahostkami a raczej zwrócić uwagę na to co najważniejsze.
Kapłan radzi abyśmy w dogodnym czasie poznawali siebie, poprzez medytację i refleksję. Czas nowiu temu sprzyja. A potem bez obaw, kompleksów i lęków konsekwentnie realizowali konkretne cele.
Życzę Wam spokojnego, dobrego czasu w aurze życzliwego, dobrego Kapłana…

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™