Website Survey

Karta dnia- As Mieczy

As MieczyKarta na dzisiejszy dzień- As Mieczy, karta rozsądku, intelektu, rozmów, dobrych pomysłów, wiadomości i decyzji. Dziś uda się być może podjąć mądrą decyzję, której nie mogliśmy podjąć od dłuższego czasu.
Dziś wiele uda się załatwić kiedy będziemy umieli zaplanować czas i obowiązki. Jeśli stawimy czoła faktom, odrzucimy bagaż wątpliwości, goryczy, rozwianych złudzeń, to oczyścimy atmosferę i ruszymy wreszcie do przodu.
W ważnych rozmowach zawodowych przygotujemy celne argumenty i pokażemy się z najlepszej strony, bądź też uwolnimy się od rutyny, przyzwyczajeń i zrobimy coś inaczej dla własnego dobra.
W innego rodzaju rozmowach trzeba będzie po prostu doprecyzować informacje aby druga strona wiedziała dokładnie o co nam chodzi. (Ja dziś będę dogadywać z fachowcami o co mi chodzi w kwestii remontu w domu i ponegocjujemy ceny…)
W Asie Mieczy często wychodzą rozmowy i wyjaśnianie, rozwikłanie jakichś kwestii , spornych spraw, trzeba pamiętać o elastyczności i o tym aby naszą bronią były argumenty a nie raniące słowa.
W uczuciach może być trochę trudniej ale warto nad tym popracować choćby szczerą rozmową i wyjaśnieniem nieporozumień. Jeśli czujesz się stroną wykorzystywaną teraz przyszedł czas na zmiany. Bądź bardziej asertywny i pewny siebie. Pokaż drugiej osobie, że nie pozwolisz dłużej na wykorzystywanie i złe traktowanie. Odwagi kochani, w decydującym momencie wizualizujcie sobie Asa Mieczy, jego wspaniałą energię, to doda wam odwagi. Karta może tez oznaczać zabieg chirurgiczny.
Na karcie miecz przecina chmury, świeży powiew intelektu rozwiewa niewiedzę symbolizowaną przez chmury. Tak i my dzisiaj doznamy jakiegoś olśnienia, coś co do tej pory było niedostępne, dziś wreszcie stanie się jasne i proste. Być może rozwiążemy jakiś stary dręczący problem.
Jako karta rada mówi że , jeśli nie możesz sobie z czymś poradzić, podziel to na mniejsze części, małymi „kawałkami” dojdziesz do celu. Łatwiej będzie przeanalizować sprawę kiedy rozłożymy ją na części. Uda się wejść na nowe, zupełnie nieznane ścieżki życia.
Dziś panować nam będzie intelekt, powodzenia Kochani, niech As Mieczy pomoże wam oczyścić atmosferę i swoje życie, abyście mogli wejść w lepsze rejony, poczuć ulgę, oczyszczenie i radość 🙂

Kategorie: Karta dnia  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™