Website Survey

Karta dnia As Buław

As BuławNa dni Wodnika wylosowałam Asa Buław, kartę żywiołu ognia, która przynosi nowe szanse i możliwości. Ta karta symbolizuje naszą wewnętrzną energię, dzięki której mamy odwagę i moc do konkretnego działania. Pełni entuzjazmu możemy bez przeszkód realizować plany, nawet te najtrudniejsze. To moment jakiegoś początku, więc często samoświadomości , odkrywania , inspiracji ale także konkretnego działania w realizacji planów.
Z taką energią możemy przenosić góry, porzucimy utarte ścieżki, które być może nie przyniosły do tej pory efektów. Od dziś wejdziemy na nowe obszary, często zarażając optymizmem i inspirując innych.
Dziś i jutro mogą pojawić się szanse, które należy wykorzystać, przejąć inicjatywę i iść w konkretnym kierunku. Jeśli ktoś szuka pracy to dziś lub jutro może coś znaleźć, pozostali będą kreatywni, przedsiębiorczy co w dalszej perspektywie przyniesie korzyści.
W relacjach odnowienie, możliwość ożywienia w związku, gorące chwile które należy wykorzystać aby cos zmienić. Inna opcja to nowa znajomość, interesująca, namiętna, energetyczna.
Czekają was nowe znajomości i propozycje. As to też akt seksualny więc w sypialniach może być bardzo gorąco, dla niektórych skończy się to poczęciem dziecka.
Kochani w tym tygodniu patronuje nam karta WA Głupiec, symbol energii i początków, dziś dołącza do niego As Buław, z taką energią naprawdę może się zadziać wiele a wy obudzicie się i pociągniecie za sobą innych.
Życzę wam porzucenia przeszłości i wejście na lepszą ścieżkę życia 🙂

Kategorie: Karta dnia  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™