Website Survey

Karta dnia – 6 Pucharów

6 PucharówWitajcie Kochani,

Dawno nie pisałam tu o codzienności w kartach, teraz częściej to robię na facebooku, więc zapraszam do polubienia mojej strony i korzystania z tego co tam umieszczam.

Tak więc dziś mamy 6 Pucharów, jedną z przyjemniejszych i lżejszych w wymowie kart Tarota. Co oznacza jako codzienność?

Chyba nie można narzekać, zwłaszcza że dziś ma być niekorzystna aura księżycowa na relacje, trochę nerwowo. Więc szóstka wesprze nas swoim ciepłem, poczuciem bezpieczeństwa, skłoni do tego byśmy wykazali więcej empatii, wybaczali sobie, traktowali z miłością, dobrocią, uśmiechem… być może spotkamy dawną znajomość, ktoś powróci albo chociaż wyśle wiadomość… życzę Wam tego, jeśli ta znajomość była dobra. Karta 6 Pucharów mówi też, że możemy nagle zdać sobie sprawę z własnych uczuć do kogoś, uczuć bezwarunkowych kochamy za to tylko że ktoś jest…To też miłe wspomnienia, nostalgia za tym co minęło… Jeśli nie miłość czy wspomnienia to np. upiększanie mieszkania, dla przyjemności, poprawienia sobie nastroju.

Mam tylko jedną prośbę do Was w związku z ta kartą …nie rozpamiętujcie już przeszłości, nie żyjcie nią, niech nie wysysa z Was energii. Jeśli tak jest, pożegnajcie trudną przeszłości i do przodu, nie można żyć w przeszłości…Jesteśmy tu i teraz, tylko to jest ważne.

Przytulam Was cieplutko, dacie radę 🙂 Życzę Wam miłego, dobrego dnia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™