Website Survey

Karta dnia- 3 Buław

3 Buław
Trójka BuławNa dziś wylosowałam motywującą kartę żywiołu ognia, która symbolizuje aktywność w wielu sferach życia.
To bardzo ważna karta Brama, czyli sygnał dla nas, że pora zacząć coś nowego bo weszliśmy w nowy cykl.
Najwyższy czas wyjść z zastałych sytuacji i ze stagnacji. Jeśli posłuchamy sugestii Tarota, w niedalekiej przyszłości czeka nas jakieś ułatwienie od losu. Jeśli nie, przeciwnie…
Nie musimy dokonywać wielkich rewolucji, wystarczy że zmienimy jakąś małą część, która uwiera, choćby sposób myślenia czy postępowania. Z czasem uwierzymy w swoje możliwości, zmiany będą odważniejsze. Małymi krokami łatwiej osiągnąć sukces.
Za nami Nów, w którym mieliśmy czas na refleksję i tworzenie w umyśle naszej nowej rzeczywistości, teraz przyszedł moment na realizację.
Jeśli teraz czujecie się na siłach, ruszajcie do przodu. Najważniejsze to wiedzieć czego się chce, znać swoje możliwości i ograniczenia, dopracować szczegóły.
Ta karta jest na tyle ważna, że właściwie jej przesłanie dotyczy najbliższego czasu a nie tylko dnia. Przypomina nam aby zawsze widzieć dla siebie jakąś szansę, działać świadomie.
Jeśli czujemy, że czemuś nie podołamy, spróbujmy poszerzyć wiedzę, zapisać się na kurs, studia, szkolenie, spróbujmy porozmawiać z kimś mądrym kto może nam doradzić. Warto działać rozważnie i świadomie aby kontrolować swoje życie, nie pozwolić by działo się „samo”.
Wiedza jest władzą, warto o tym pamiętać.
Trójka Buław to symbol zjednywania sobie ludzi, aktywności, szans, przemieszczania się ( może podróż do nowej pracy), widzenia naszej sytuacji z szerszej perspektywy. To przyjaźń lub romans, szansa na awans i sukces praktycznie w każdej dziedzinie życia.
To są szanse, tylko od was zależy czy je wykorzystacie.
Powodzenia w pracy nad sobą i w konkretnym działaniu 🙂

Kategorie: Karta dnia  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™