Website Survey

Karta dnia 2 Mieczy

2 mieczyNa dziś wylosowałam 2 Mieczy. Miecze to żywioł Powietrza jak dzisiejsza aura Księżyca w Wodniku.
Tak więc dzisiejszy dzień będzie w dużej mierze pod wpływem intelektu, na pewno wiele trzeba będzie przemyśleć, w działaniu podpierać się zdrowym rozsądkiem a przede wszystkim w każdej spornej kwestii zadbać o własny interes. ( karta świetnie pokrywa się z dzisiejszą wibracją dnia 4). Karta sugeruje abyśmy załatwili jakieś sprawy prawnie, udali się do adwokata.
To dobry dzień na podejmowanie decyzji tak w sferze zawodowej jak i osobistej. Dziś będziemy mieli dość swobody w myśleniu aby każdy problem rozważyć i podjąć właściwą decyzję.
Karta jest bardzo pozytywna do zawierania spółek w biznesie, natomiast w życiu uczuciowym przynosi dwie kwestie. Jeśli już kogoś macie karta zachęca aby sformalizować już swoją znajomość, zbyt długie narzeczeństwo nie jest dobre. Jeśli ktoś w najbliższym czasie wstępuje w związek małżeński karta sugeruje aby zadbał o kwestie formalne, np. jasno ustalić prawa i obowiązki każdego z małżonków. W związkach przyczyną problemów może być zazdrość . W sprawach zawodowych zawiść.
Dzisiejszy dzień będzie dobry na wszelkie narady, negocjacje, rozmowy, łatwiej będzie uzyskać kompromis a wszelkie sporne kwestie czy nieporozumienia zakończa się porozumieniem.
W wielu związkach i relacjach powstają konflikty z błahych powodów, w tej karcie mamy podpowiedź aby zawsze mówić o co nam chodzi, o naszych potrzebach, o uczuciach, o tym czego konkretnie chcemy od drugiej osoby. Ważna jest między ludźmi komunikacja, w każdej sprawie, zawsze i każdemu trzeba jasno i zwięźle wytłumaczyć jakie mamy oczekiwania w danym momencie a nie liczyć na to, że ktoś się domyśli. Dziś mamy na to dobry dzień 🙂
Życzę wam dobrego dnia, bardzo dobrej komunikacji i podejmowania dobrych dla was decyzji 🙂

Kategorie: Karta dnia  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™