Website Survey

Karta Anielska

Witajcie ,

Na nadchodzący tydzień wylosowałam kartę Anioła Cudu Miłości. Przesłaniem tej karty jest  „Cud miłości napełnia mnie życiem”.

Anioł Cudu MiłościMiłość to najważniejsze i najcenniejsze uczucie jakiego  możemy doświadczyć na swojej drodze ale nie zawsze potrafimy ją dostrzec. Trzeba więc poprosić o pomoc Anioła Cudu Miłości, który ma dar dokonywania cudów. W swym działaniu pomaga nam otworzyć się na miłość o jakiej marzymy, na jaką zasługujemy, pomaga także dostrzec,  docenić i umiejętnie pielęgnować  tę, którą już mamy.

Każdy z nas ma inną drogę życiową, inne przeznaczenie i inną drogę ku miłości bo jej wymiarów jest wiele. Dla jednych będzie to miłość rodzicielska, dla innych braterska, przyjacielska, terapeutyczna, uduchowiona, dla większości ta wymarzona w związkach. Jednak aby tego doświadczyć wszyscy musimy iść jedną drogą, dzięki której dane nam będzie cieszyć się nią. Anioł Cudu Miłości przekazuje nam przesłanie, że aby doznać miłości musimy postępować i przygotować się na jej przyjście w taki sam sposób. Zanim ona do nas przyjdzie powinniśmy przygotować wnętrze i zewnętrze biorąc odpowiedzialność za nasze postępowanie, powinniśmy pracować nad sobą, utrzymywać zawsze pozytywne nastawienie do życia nie zatruwając się zwątpieniem czy czarnowidztwem. Anioł prosi nas o otworzenie czystych serc i dusz na miłość, na cud, który może w każdej chwili przynieść nam Opatrzność przy pomocy anioła bo nie ma dla niej żadnych granic, żadnych ram, każdy i w każdym wymiarze może doznać cudu miłości.

Możemy modlić się do Anioła Cudu Miłości aby był naszym przewodnikiem i pobłogosławił nas tym cennym darem, pomógł oczyścić duszę z negatywnych doświadczeń i myśli, aby nasza umiejętność kochania wzrastała i rozwijała się, dzięki czemu zasłużymy na doskonałą i czystą miłość.

Kategorie: Aktualności
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™