Website Survey

Karta Anielska na wiosnę -Anioł Mocy

Anioł MocyZ okazji nadejścia wiosny wylosowałam dla nas kartę anielską. Jest to karta Anioł Mocy. Anioł ten daje nam wsparcie w odnajdywaniu naszej wewnętrznej siły, która ma źródło w naszych sercach. Wewnętrzną moc możemy poczuć wtedy gdy w naszych sercach odnajdziemy miłość daną nam od Boga. Teraz nadeszła pora by ją obudzić.  Aby to nastąpiło musimy wyrzucić ze swojego wnętrza wszystko co nas niszczy i blokuje, całe zło, śmieci emocjonalne, którymi blokujemy nasze umysły i serca. Dla jednych odrodzenie duchowe może przyjść poprzez medytację, dla innych poprzez wyciszenie i lekturę, można odrodzić się duchowo poprzez współpracę z innymi ludźmi z którymi czujemy wspólnotę duchową lub realizując się w pasjach, tym co lubimy robić najbardziej. Każdy musi sam wybrać odpowiednią dla siebie drogę. Ważne aby  zrobić takie wewnętrzne oczyszczenie.

Wiosną odradza się cała przyroda, z uśpionych nasion kiełkuje nowe życie, tak i my po długiej, ciężkiej zimie odradzamy się duchowo i fizycznie. W każdym z nas tkwi potencjał o wielkiej mocy, musimy tylko go w sobie poczuć i uaktywnić. Anioł Mocy wspiera nas w tym, utwierdza że w każdym z nas jest cząstka Bożej Miłości, którą możemy dzielić się ze wszystkimi, by nasze życie było radosne, szczęśliwe  i spełnione.

Kategorie: Aktualności  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
 1. Maria pisze:

  Bardzo kocham Anioły a do kart ciągnie mnie od dawna. Anioł Mocy to cudowna, wymarzona karta dla każdego z nas nie tylko na wiosnę. Mam Tarota anielskiego, jest piękny i zaczynam swoją przygodę. Właściwie to już zaczęłam, ale robię to nie systematycznie, może trochę przeraza mnie ogrom nauki. Wiem jednak że jak się zmotywuję osiągnę swój cel, a całe rzesze aniołów i moja fioletowo – niebieska aura będą mnie wspierać.

  Dziękuję Haneczko za Twoją pracę. Robisz kawał dobrej roboty
  Bardzo podobają mi się stronki. Są zrozumiałe, bardzo ciepłe i dużo w nich konkretnej wiedzy. Będę tu zaglądać.
  Życzę zdrówka, radości i duuuużo miłości. Niech Cię Anioły wspierają w Twojej pracy.

  • admin pisze:

   Marysiu, Ty także jesteś niezwykle ciepłą osobą, na pewno opanujesz Tarota i karty Anielskie, jeśli się coś lubi nauka przychodzi bez trudu 🙂
   Dziękuję Ci za dobre, ciepłe słowa i życzenia 🙂 rzadko je tu czytam… lubię to co robię i staram się jak najlepiej przekazywać to co już wiem. Witaj i zapraszam serdecznie do odwiedzania mnie, miło mi było Cię poznać.
   Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego dobrego 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™