Website Survey

Fazy Księżyca od 26.10. do 10.11.

Witam serdecznie 🙂

A oto aura nadchodzącego tygodnia:)

Jutro czyli we środę 2.11 udadzą się ważne rozmowy, rozstrzygnięcie trudnych spraw, uda się również wyjaśnić jakieś uporczywe problemy oraz zrealizować szaleństwo zakupowe:) Dzień pomyślny dla planowania reklam usług i produktów. Zapalcie świece i pomyślcie o tych, którzy już odeszli.

Czwartek będzie bardzo pracowity, uda się nadrobić zaległości i kreatywnie podejść do zadań,  pomyślny dzień do załatwiania spraw urzędowych. W domu zadbaj o zdrowie i urodę, szczególnie  zabiegi związane ze skórą (piling).

Piątek to dzień kreatywności, wykorzystaj go do załatwienia pilnych i ważnych spraw a w domu na zrobienie porządków:)

Sobota jest dniem dla domu i rodziny, wykorzystaj go na spotkania, miłe kontakty, spacery. Będzie dopisywał dobry nastrój,udadzą się randki:) Jeśli stosujesz rytuały zapal świece w intencji zgody i bezpieczeństwa najbliższych. Dziś i jutro jest pusty kurs Księżyca więc nie załatwiaj ważnych spraw odpoczywaj regeneruj się:)

Niedziela to dzień wypoczynku,więc wykorzystaj ten czas jak najlepiej, zrób sobie jakąś przyjemność.

Jutro nów Księżyca a więc dobry moment na początek rytuałów związanych z oczyszczaniem i przywołaniem sukcesów ale dopiero po czasie pustego kursu, który nastąpi pomiędzy godz.14.19 a godz.17.09. Środa będzie także pomyślnym dniem na randki a Barany i Strzelce mogą mieć dobry dzień na sukcesy zawodowe. W czwartek księżyc wyjdzie z nowiu więc będzie sprzyjał szczególnie Skorpionom, Rakom i Rybom. Jednak dla większości z nas będzie dniem sennym i sprzyjającym roztargnieniu, dobra kawa nie zaszkodzi 🙂 Postarajcie się w tym dniu pomedytować, bo wyjątkowo to się uda, zadbajcie także o zdrowie i nastrój. Tego dnia można za pomocą  magii przegonić biedę wysypując przed drzwiami lub bramą trochę soli. Piątek będzie bardzo ciekawym dniem nazwanym dniem dobrej energii. Według kalendarza Majów tego dnia odczujemy dobroczynną moc kosmosu. To wspaniały dzień na zakończenie wszelkich nieporozumień i spotkania z bliskimi osobami. Co zrobić aby skorzystać z tej energii? Zapomnieć po pracy o codziennej rutynie i ciągłym braku czasu, zapalić złotą świecę dla wsparcia pragnień, posłuchać ulubionej muzyki, zjeść coś pysznego i cieszyć się miłym nastrojem. Jeśli to możliwe koniecznie spotkać się z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi, zrobić miłą kolację i życzyć sobie wzajemnie wszystkiego co najlepsze, spełnienia i realizacji tego czego pragniecie. Osoby samotne niech pomyślą o spełnionej miłości bo tego dnia wszelkie pragnienia i życzenia będą wsparte przez energię kosmosu. Niezależnie od tego czy będziemy sami czy z kimś starajmy się wykorzystać ten niezwykły czas w najlepszy sposób i wypowiadać głośno marzenia oraz koniecznie wybaczyć innym to co złe i raniące, niech zapanuje zgoda i miłość 🙂

Sobota i niedziela będą sprzyjały temu co dla nas korzystne; dobry humor, odpoczynek, spacery, wyjścia do kina czy teatru, spotkania, randki i zakupy.

Fazy Księżyca w nadchodzącym czasie to: 26.10 o godz.21.57 –nów; 10.11 o godz.21.17 – pełnia.

Pusty kurs Księżyca-czas wyciszenia i nabierania sił, nie wolno niczego zaczynać i podejmować ważnych decyzji, nie podpisywać żadnych umów, nawet nie wskazane większe zakupy.

30.10 od godz.14.31 do godz.17.40; 4.11 od godz.4.42 do godz.8.19 ; 5.11 od godz.9.06 do 6.11. do godz.20.03


Kochani wykorzystajcie dobry czas, życzę Wam spełnienia i wszystkiego czego sami pragniecie :).

Wiadomości z tego wpisu pochodzą jak zwykle z tygodnika ,,Gwiazdy Mówią”

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
8 komentarzy
 1. Alicja pisze:

  Swietna strona! Czuje sie tutaj bardzo pozytywne wibracje. Bede zagladac 🙂

 2. NatalieAnne pisze:

  Dobra to od jutra grzecznie pracuję już nad pracą proseminaryjną. :))
  Pozdrawiam 🙂

 3. ania pisze:

  Haniu mam pytanie?
  Mam zamiar oczyscic aure w swoim mieszkaniu przy pomocy białej szałwi i chce to zrobic w sobote (05.11.). Czy pusty kurs ksiezyca ma w tym momencie jakies znaczenie czy spokojnie moge tego dokonac?

  • admin pisze:

   Aniu.. w czasie pustego kursu Księżyca nie robimy niczego co ma znaczenie oprócz zadbania o odpoczynek i wyciszenie więc i oczyszczanie nie będzie skuteczne. Powstrzymaj się do czasu po pełni Księżyca to przecież już niedługo.Oczyszczanie najlepiej robić w nowiu albo w ubywającym Księżycu.

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™