Website Survey

fazy Księżyca od 13.10 do 26.10

księżyc

Witajcie 🙂

Koniec tego tygodnia zapowiada się dość przyjemnie. Czwartek to dzień medytacji, pozbywania się złych nawyków, oczyszczaniu organizmów i porządków w domach. Piątek będzie dniem sprzyjającym spotkaniom, realizacji marzeń i zainteresowań, rozrywce, sprawianiem sobie i bliskim miłych przyjemności. Udadzą się zabiegi poświęcone włosom a intensywne myślenie o pieniądzach może w magiczny sposób je przyciągnąć. Wieczorem kolacja przy świecach bardzo wskazana :). Sobota i niedziela sprzyjać będzie rodzinnym spotkaniom, wycieczkom, randkom, spacerom. Samotne osoby staną się śmielsze przez co zyskają szansę na nawiązanie interesujących znajomości. Dla tych, którzy mają zaległości w porządkach ten weekend pomoże szybko uporać się z zaległościami. Osoby z nadwagą mogą już zacząć walkę z kilogramami, czas do nowiu ułatwi tę trudną walkę 🙂

Wczoraj była pełnia więc będziemy mieli ubywającą fazę Księżyca sprzyjającą porządkom w naszym życiu, ten czas potrwa do nowiu 26.10 do godz.21.57.

Pusty kurs Księżyca

Czas w którym nie można podejmować ważnych decyzji,podpisywać umów czy czegokolwiek zaczynać.

15.10 od godz.12.52 do godz.16.16; 18.10 od godz.00.19.do godz.3.39; 20.10 od godz.5.31 do godz.12.07; 22.10 od godz.14.36 do godz.16.42;  23.10 od godz.22.48.do 24.10 do godz.17.50.

Nadchodzący tydzień będziemy mogli zaliczyć do udanych. Ubywający Księżyc sprawi, że obowiązki nie będą ponad nasze siły i nawet uda się poświęcić czas na zainteresowania czy sprawy na których nam zależy.

Poniedziałek będzie dniem, w którym towarzyszyć nam będzie dobry nastrój i nic złego tego nie zakłóci. W ramach magicznych aspektów dobrze nam zrobi oczyszczenie oraz wzmocnienie aury poprzez dodanie soli do kąpieli. Wtorek i środa będą sprzyjały medytacjom i rytuałom przywołującym powodzenie finansowe. Środa będzie doskonałym dniem na zabiegi kosmetyczne dotyczące włosów i skóry oraz na wprowadzenie w życie dobrych nawyków. W czwartek doznamy przypływu sił witalnych i będzie łatwiej pokonać wszelkie trudności i wyzwania. To będzie także dzień wyjątkowo pomyślny do stawiania kart. Piątek będzie sprzyjał podróżom i randkom oraz rytuałom miłosnym. W sobotę  i niedzielę  będzie dobry czas na spotkania, flirty, randki, zakupy, spacery. W sobotę będą wyjątkowo działać nasze magiczne kamienie. Niedziela to dobry czas na przesyłanie innym pozytywnej energii i ćwiczenie intuicji. W niedzielę poza tym dobrze będzie zatroszczyć się o zdrowie oczyszczając organizm i zadbać o urodę.

CDN…   już wkrótce:)

Piękne zdjęcia Księżyca pochodzą ze strony Bartka Okonka http://www.astrofoto.pl/

Informacje wpisu pochodzą z tygodnika ,,Gwiazdy Mówią’

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
6 komentarzy
  1. aleksandra pisze:

    Witam serdecznie Hanno!
    mnie również interesuje to o co zapytala NatalieAnne, czy moglabym rownież uzyskać informacje na ten temat?
    pozdrawiam

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™