Website Survey

Fazy księżyca 8.11.-13.11.

Aura nadchodzącego tygodnia
Księżyc w pełniNadchodzący tydzień będzie trochę niespokojny bo w czwartek 10. 11 o godz. 21. 17. jest pełnia Księżyca. Uważajcie na słowa w pierwszej połowie tygodnia bo byle sprzeczka może urosnąć do większych rozmiarów… a po co? Koniec tygodnia będzie już spokojniejszy, odpoczniecie od konfliktów i trudnych spraw. Zadbacie o siebie i bliskich, udadzą się miłe spotkania i rozrywka.
Pusty Kurs Księżyca w tym tygodniu- 9.11 od godz.6.47 do godz.8.46; 11.11.od godz.17.28.do godz.21.11. Pamiętajcie, że w tym czasie nie robimy niczego ważnego, nie podpisujemy umów, istotnych dokumentów, nie podejmujemy wiążących decyzji, odpoczywamy i relaksujemy się.

We wtorek po południu bądź wyjątkowo wyrozumiały dla bliskich i znajomych. Wykonaj rytuał z czerwonymi świeczkami dla rozpalenia miłości w związkach. A w sprawach zawodowych dzień sprzyjający otwieraniu własnych stoisk i sklepów oraz wprowadzaniu nowych usług. Udadzą się randki, podróże i zajęcia sportowe.
Środa będzie pomyślnym dniem dla pracy, nauki i negocjacji. Rano uda się pozałatwiać wyjątkowo sprawnie wszelkie ważne sprawy. Po pracy zadbaj o kondycję i urodę, tego dnia dobrze zadziałają maseczki. Jako że za chwilę pełnia wykorzystaj czas na rytuały związane z powodzeniem.
Czwartkowa pełnia sprawi, że dzień będzie trochę zakręcony. Z jednej strony trochę ostrożności nie zawadzi; lepiej nie podpisywać ważnych umów i żadnych ważnych dokumentów, łatwo będzie o kłótnie i nieporozumienia, uważajcie także na wydatki w sklepach bo tego dnia można grubo przesadzić! Z drugiej zaś strony dzień będzie sprzyjał dbaniu o przyjemniejsze strony życia; teatr, wystawa, kino, dbanie o zdrowie (zdrowa dieta) i urodę a więc wizyta u fryzjera czy kosmetyczki, dogadzanie, leniuchowanie. Dziś znów udadzą się rytuały związane ze szczęściem w miłości. O godz.21.17 zacznijcie medytacje na powodzenie. Listopadowa pełnia sprzyjać będzie wyjątkowo randkom, romantycznym wyznaniom i oświadczynom. Pełnia doda nam sił, optymizmu ,poprawi nastrój na najbliższe dni. Księżyc w Byku sprzyjać będzie dogadzaniu sobie oraz dobrym relacjom z ludźmi. Pogodzicie się wybaczycie, bo po co kumulować złą energię?
W piątek nareszcie odpoczniecie od napięć i trudności, będziecie serdeczni i wyrozumiali. Pora więc spokojnie zająć się zdrowiem psychofizycznym; pomedytować, pospacerować, uśmiechnąć się z życzliwością do bliźniego.  A wieczorem spotkać się, może potańczyć?  posłuchać muzyki, zrelaksować. Kiedy umysł pozbawiony jest napięć i stresu bardzo często wpadają świetne pomysły i rozwiązania spraw, które uważaliśmy za niewykonalne i zbyt trudne. Piątek będzie temu sprzyjał.
W sobotę świetnie udadzą się wycieczki, wyjazdy, imprezy i zakupy. Ci, którzy pozostaną w domu będą mieli dobry czas na planowanie wydatków na resztę miesiąca i rachunki oraz na naukę. Nie zapomnijcie o kontaktach ze znajomymi, dzwońcie, piszcie, niech dobra aura powędruje do wszystkich waszych bliskich. A może warto odezwać się do kogoś z kim dawno nie mieliście kontaktu?
W niedzielę róbcie to co Wam przyniesie radość, realizujcie się w kontaktach z rodziną i przyjaciółmi macie na to teraz bardzo dobry czas, powodzenia 🙂

Materiały do wpisu zaczerpnęłam z tygodnika ,,Gwiazdy Mówią”

Piękny Księżyc pochodzi ze strony Barka Okonka

http://www.astrofoto.pl/

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. NatalieAnne pisze:

    Ślicznie dziękuję!
    W czwartek mam spotkanie z takim jednym panem doktorem w celach naukowych, trochę jestem tym przerażona, ale czego to się nie zrobi dla nauki… 🙂 Trzymaj kciuki mam na dzieje, że wyjdę z tej konsultacji z uczoną głową z twarzą i nie zrobię sobie obciachu 🙂

    • admin pisze:

      Bardzo proszę:) Jak się odpowiednio przygotujesz to nie ma obawy, spokojnie:) powodzenia dziewczynko,będę trzymać mocno kciuki 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™