Website Survey

Aura tygodnia – pełnia Księżyca 5-11.01.

Dzień dobry Kochani,

Nadchodzący tydzień zapowiada się energetycznie, bo zaczniemy go od pełni Księżyca. Potem Księżyc będzie w znaku Raka, Lwa i Panny. Przez dwa dni energii doda nam pełnia a potem księżyc w znaku Lwa. Czas sprzyja nauce, warto poszerzać horyzonty i zdobywać umiejętności. Osoby szukające pracy, w tym tygodniu mogą ją znaleźć.

Dziś od godz. 5.54.mamy pełnię Księżyca w znaku Raka, do tego wibracja dnia 5. Będzie więc emocjonalnie, towarzysko i energetycznie. Aura sprzyja kontaktom, rozmowom, współpracy, cięższym pracom domowym i spotkaniom towarzyskim. Niektórzy mogą się spodziewać miłych niespodzianek. Warto dziś szukać okazji, informacji, działać w Internecie, wysyłać CV i  umawiać się na rozmowy o pracę. Aura Księżyca w znaku Raka sprzyja miłym chwilom z bliską osobą, czułości, wyznaniom, miłym rozmowom, będziemy otwarci i chętni do igraszek miłosnych. Pełnia da nam sporo energii, więc warto ją spożytkować na dom, spotkania towarzyskie, sport i seks. Ponieważ od 5 rano przez cały dzień będzie pusty kurs Księżyca nie warto zaczynać poważnych przedsięwzięć, zwłaszcza finansowych, lepiej zająć się zaległościami, bliskimi osobami, domem i swoją urodą (można ufarbować włosy, nałożyć maseczkę).

W czasie pełni trzeba unikać wizyt u stomatologa, zabiegów u chirurga i operacji ponieważ rany bardziej krwawią i gorzej się goją.  W czasie pełni łatwiej zajść w ciążę i urodzić dziecko.

We wtorek Księżyc będzie w znaku Raka więc aura podobna do poniedziałkowej. Będziemy jeszcze pod wpływem pełni . Wibracja dnia 6 sprzyja rodzinie, przyjaciołom  i miłym kontaktom. Łatwiej będzie o porozumienie, zgodę i dogadywanie się z bliskimi. Aura sprzyja rozrywce, sportowi i namiętności. Księżyc w znaku Raka utrzyma dobrą atmosferę, trzeba tylko unikać impulsywnych zachowań. W czasie spotkań towarzyskich uważajcie z używkami, podczas pełni skutki są bardziej odczuwalne J Pusty kurs Księżyca będzie do godz. 12.04. Unikajcie Kochani konfliktów, możemy być nieco nadwrażliwi i impulsywni a to może odbić się na układzie pokarmowym.

W dni Księżyca w znaku Raka najbardziej służą nam produkty mączne, zbożowe  oraz warzywa liściaste.

Miłego tygodnia Kochani a dziś niech dzień upłynie wam na miłych kontaktach, dobrych zdarzeniach 🙂

Pusty kurs Księżyca w nadchodzącym tygodniu

5- 6.01 od godz.5.54 do 12.04

8.01 od godz. 18.46. do 23.59.

10-11.01. od godz.16.46. do 12.7.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™