Website Survey

Aura tygodnia 8-14.12.

Witajcie Kochani w nowym tygodniu 🙂

Przed nami tydzień, w którym czekają na nas dobre okazje na poprawienie finansów. Będzie nam dopisywał dobry nastrój i sprzyjało szczęście. Dlatego warto realizować plany, wiele może nam się udać. Przedświąteczny czas będzie pracowity ale przyniesie wiele satysfakcji. Jedynym mankamentem może być lekka nerwowość i pośpiech, dlatego warto będzie zadbać o równowagę emocjonalną, znaleźć czas na wyciszenie i zrównoważenie choćby każdego wieczoru przed snem. W tym tygodniu warto zadbać o relacje z bliskimi, aura bardzo temu sprzyja. Uda się wytrwać w postanowieniach np. o diecie czy pozbyciu się nałogów.

Pusty kurs Księżyca będzie tylko w środową noc czasu polskiego ( od godz.1.15.do 4.15. oraz w piątek w godz.13.50.do godz. 16.20.)

Przypominam, że pusty kurs Księżyca to czas kiedy nie warto niczego zaczynać, lepiej nie zaciągać w tym czasie kredytów, nie rozpoczynać działalności gospodarczej itp. Najlepiej w tym czasie zakańczać wszelkie sprawy i zająć się zdrowiem i bliskimi.

Życzę Wam udanego tygodnia, jak najmniej pośpiechu i nerwowości…

Kategorie: Aktualności
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™