Website Survey

Aura tygodnia 12-18.01.

Dzień dobry Kochani w nowym tygodniu 🙂

W nadchodzącym tygodniu możemy odczuwać lekki dyskomfort emocjonalny ponieważ  Księżyc będzie przebywał do weekendu w znakach zawirowań emocjonalnych (Waga i Skorpion) oraz w ostatniej kwadrze. Dlatego trzeba odpuścić sobie i bliskim, nie podejmować ważnych decyzji życiowych, bo możemy to zrobić pod wpływem emocji.

Jesteśmy teraz w ubywającej fazie Księżyca, ostatni tydzień przed nowiem, dlatego  warto zakańczać rozpoczęte sprawy, sprzedawać to czego chcemy się pozbyć, oczyszczać siebie i swoje mieszkania, robić rytuały na pozbywanie się chorób i problemów, afirmować  i pracować nad odcinaniem trudnej przeszłości. Tydzień zaczynamy w Księżycu w znaku Wagi. Waga to trygon powietrza charakteryzujący się ociepleniem  i większym naświetleniem, które pobudzi nas do życia i działania. ( już to widać… kiedy to piszę jeszcze nie widać słońca ale jest piękne jasne niebo)

Księżyc w Wadze sprawi że będziemy  się wspierać i inspirować .  Odczujemy większą niż zwykle lotność i sprawność intelektualną. Te dni cechuje  ożywienie ale też drażliwość, nadwrażliwość,  skłonność do pochopnych decyzji, słomianego zapału, niestałości i  wewnętrznych niepokojów. (Dowodem na to są wczorajsze rozmowy ministrów  z górnikami… jedno nieopatrznie wypowiedziane słowo i negocjacje stanęły w miejscu a związkowcy obrażeni.) W nadchodzącym tygodniu trzeba będzie powalczyć z emocjami, bo mogą nam trochę dokuczyć.

Dziś jesteśmy w wibracji 3 która  przynosi dobre pomysły, skłania do spotykania się z ludźmi, współpracy. Ludzie będą życzliwi i dobrze do siebie nastawieni. Aura sprzyja nauce, wyszukiwaniu informacji i okazji, sprzyja też negocjacjom, podróżom, zakupom, dbaniu o zdrowie i urodę.  Artyści będą tryskać weną i pomysłami. Unikajcie dziś ciężkostrawnego jedzenia, stresu, dużego wysiłku i samotności.
W dniach Księżyca w Wadze nasz organizm potrzebuje i najlepiej przyswaja warzywa kwiatowe ; brokuły, kalafior, karczochy i brukselkę. To także pora dobrego przyswajania tłuszczów i  ich pozytywnego oddziaływania na gruczoły dokrewne.(ale raczej tłuste ryby niż golonka 🙂 ).

Wtorek również będzie w Wadze, więc podobna aura, różni się tylko od poniedziałkowej wibracją dnia 4, która wniesie więcej spokoju i stabilności. Uda nam się spokojnie podołać obowiązkom. Trzeba unikać tylko pośpiechu, pochopnych decyzji i nowych zadań. Trzeba skupić się na bieżących sprawach, zdrowiu i dokańczaniu spraw. Dziś od godz. 10.47 do 00.43.będzie pusty kurs Księżyca. Dlatego oszczędzajcie energię i nie podejmujcie ważnych decyzji życiowych ( zwłaszcza finansowych).

Kochani w dniach Księżyca w znaku Wagi zapowiada się ciepło emocjonalnie i miło ale trzeba będzie  uporać się z emocjami, nie  ufać wszystkiemu co usłyszycie zarówno w biznesie, pracy jak  i w życiu osobistym oraz wstrzymać się w wypowiadaniu skrajnych opinii. Ubierajcie się ciepło bo teraz nerki i okolice bioder są wrażliwsze niż zwykle. Życzę Wam udanego tygodnia i dobrego dnia 🙂

Pusty kurs Księżyca w nadchodzącym tygodniu

13-14.01 od godz. 10.47. do 0.43.

16.01. od godz.0.52. do 9.01.

17-18.01. od godz.20.26. do 14.05.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
 1. Asia pisze:

  Witam, bardzo ciekawy blog! 😉
  Spodobała mi się talia Pozłacany tarot od C.M., a mam możliwość zakupu
  talii tego samego autora Boski Tarot… obie talie do mnie przemawiaja, a co Pani sądzi? Czy Boski tarot nadaje się na pierwszą talię ? Nie jest za trudny? Pozdrawiam! 😉

  • admin pisze:

   Witaj, to wszystko jest kwestią odczuć… proponuję obejrzeć jeszcze kilka talii dla porównania, w tym klasyczną Ridera Waite’a i dopiero wtedy podjąć decyzję. Ja nie mogę decydować za Ciebie bo to ma być Twoja talia, z którą będziesz pracować. Pozdrawiam 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™