Website Survey

Aura nadchodzącego tygodnia do 4.01.

Dzień dobry Kochani 🙂

Jesteśmy w przybywającej fazie Księżyca więc nadchodzący tydzień będzie dobrym czasem na nowe plany, postanowienia i magię na wzrost i przyciąganie tego czego nam potrzeba. Przez nadchodzące dwa dni będziemy pod wpływem Księżyca w znaku Byka. Jako znak ziemski wniesie w nasze życie stabilność, rozwagę, lojalność i wytrwałość a także upór. ( aby nie pokłócić się z bliskimi warto trochę odpuścić).

We wtorek i środę łatwiej nam będzie utrzymać równowagę emocjonalną, chętniej zadbamy o  nasze potrzeby zmysłowe. Obudzi się w nas potrzeba bezpieczeństwa, przywiązania do starych nawyków a także lojalność i wytrwałość. Będziemy mieć większą skłonność do podejmowania radykalnych decyzji osobistych. W większym stopniu możemy odczuwać zazdrość i chęć pouczania innych. Nasze organizmy łatwiej będą przyswajać warzywa korzeniowe i grzyby. Warto komponować sałatki warzywne aby wesprzeć układ krążenia.

Dziś mamy wibrację 4 więc łatwiej będzie o cierpliwość, równowagę i zdecydowanie. Poza tym aura sprzyja pracy, podróżom, negocjacjom w sprawach finansowych, codziennym obowiązkom, zakupom (uwaga na wątpliwe promocje i okazje, można kupić coś czego nie potrzebujecie). Warto zabrać się za sprzątanie bo praca pójdzie szybko i sprawnie.  Warto podejmować decyzje dotyczące zdrowia i kondycji (dieta, ćwiczenia). W biznesie mogą się trafić dobre okazje, propozycje które odmienią losy firmy na lepsze.

Po pracy warto zadbać o urodę i zmysły, zrobić coś, na co macie ochotę. Pusty kurs Księżyca dziś będzie od 1.47.w nocy do godz. 11.57. Pamiętajcie aby w tym czasie, czyli do południa kończyć zaległości i nie podejmować się nowych spraw. Zwłaszcza nie zaciągać kredytów, nie podpisywać ważnych dokumentów, nie podejmować ważnych decyzji życiowych.

Pusty kurs w nadchodzącym tygodniu

1.01. od godz.13.20. do 18.10.

3.01. od godz.12.56. do godz. 2.09 ( w nocy)

Miłego, stabilnego dnia 🙂

Kategorie: Aktualności
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™