Website Survey

Aura Księżyca w znaku Wodnika 11,12.05

Witam wszystkich bardzo serdecznie w nowym tygodniu 🙂
Nadchodzący tydzień zapowiada się dość pracowicie, przyniesie wiele okazji i niespodzianek. Uda się nadrobić zaległości i uporać z obowiązkami. Osoby, które walczą o awans czy podwyżkę mają ku temu realne szanse. Warto przebywać między ludźmi, brać udział w spotkaniach, wszelkich okazjach, być aktywnym w realnym i wirtualnym świecie, być otwartym i elastycznym na propozycje bo takie będą. Wielu osobom z dnia na dzień może odmienić się życie na lepsze. To wszystko sprawi Mars w znaku Bliźniąt. Jednak Panny, Strzelce i Ryby muszą zachować autonomię, gdyż mogą być poddane presji innych ludzi. (warto trzymać się własnego zdania, co może przynieść korzyści).
W tym tygodniu mamy realne szanse na dobre zmiany w naszym życiu.
Pierwsze dwa dni będą w aurze Księżyca w znaku Wodnika, przynosząc nam energię niezależności, oryginalnych pomysłów, kreatywnego działania i potrzebę kontaktowania się z ludźmi. Świeżość umysłu zagwarantuje nam pogoda bo w dniach powietrza mamy większe niż zwykle naświetlenie, nawet w dniach pochmurnych będzie jaśniej niż zwykle.
W dniach Wodnika naszemu zdrowiu sprzyjają potrawy bardziej tłuste (te które są zdrowe, nie smalec, czy słonina a raczej tłuste ryby, bardziej kaloryczne mięso) i warzywa kwiatowe (kalafior, brokuły, brukselka, karczochy).
Zdrowie: Księżyc w znaku Wodnika wpływa na nasz układ dokrewny. Krew odżywia niemal każdą część naszego organizmu. Kiedy nie potrafimy zadbać o własne potrzeby i koncentrujemy się na innych ludziach, możemy mieć problem z układem krążenia; z sercem(zaburzenia rytmu), żylakami, z kondycją serca i naczyń krwionośnych. Dlatego w tych dniach trzeba zadbać o nogi, układać je nieco wyżej, stosować naprzemienne prysznice oraz starać się nie przeciążać nóg. A przede wszystkim (nie tylko dziś) dbać w równym stopniu o własne potrzeby i innych ludzi. Równowaga sprzyja naszemu zdrowiu.
A w dniach Wodnika szczególnie unikać używek i konfliktów.
W poniedziałek mamy pusty Kuras Księżyca od godz.12.36 do 4.53.następnego dnia. Jeśli macie coś ważnego do załatwienia postarajcie się to zrobić do 12.36. potem zajmujemy się bieżącymi obowiązkami, nie zaczynając niczego nowego. Dzisiejszy dzień w wibracji 6 sprzyja dobrej organizacji pracy i bliskim , więc uda się podołać obowiązkom w pracy i w domu. W pracy warto zawalczyć o swoje, szukać nowych szans, planować. W domu mamy dobry czas na prasowanie i porządki. Dziś łatwiej niż zwykle uporamy się z męczącymi pracami domowymi.
WTOREK z wibracją 7 sprzyja nauce, pracy intelektualnej, egzaminom, wróżeniu, ogólnie rozwijaniu się. Dzisiejszy dzień przyniesie wiele możliwości poprawienia swojej sytuacji bo nie będzie pustego kursu Księżyca, warto więc ruszyć z realizacją marzeń, być otwartym na propozycje, spotykać się z ludźmi. Warto zrobić badania i zadbać o zdrowie. Tak jak w poniedziałek aura sprzyja porządkom w naszych domach. Kochani dbajmy o siebie , dziś trzeba ograniczyć używki i panować nad emocjami. Chrońmy nasze serca.
Życzę wam dobrego tygodnia, wielu dobrych zmian, dużo zdrowia i ciepło wszystkich pozdrawiam 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™