Website Survey

Aura Księżyca w znaku Wagi 28, 29.05

Dzień dobry Kochani,
Przez najbliższe dwa i pół dnia będziemy pod wpływem energii Księżyca w znaku Wagi. Dni żywiołu Powietrza charakteryzują się większym naświetleniem, więc jest nadzieja, że przestanie padać i zobaczymy więcej słońca 🙂
W dniach żywiołu Powietrza mamy lotniejszy umysł , wrażliwe serca i szybko reagujemy. W negacji bywamy drażliwi, niestali i mamy skłonności do słomianego zapału. dlatego w te dni lepiej nie stawiać sobie trudnych, długofalowych zadań, bo możemy sobie nie poradzić.
W dniach Wagi odczuwamy większą potrzebę miłości i harmonii. Dlatego łatwiej niż zazwyczaj potrafimy łagodzić konflikty i nieporozumienia. Jesteśmy bardziej skłonni do wszelkiej współpracy. Warto wykorzystać ten czas do naprawiania relacji i wyjaśnienia wszelkich nieporozumień i konfliktów. Najbliższe dni sprzyjają romantycznym chwilom, randkom i spotkaniom towarzyskim. Nie sprzyjają podejmowaniu ważnych życiowych decyzji, ponieważ bardziej niż rozsądkiem możemy kierować się emocjami. Będziemy bardziej niż zwykle wrażliwi na piękno, więc zwrócimy większą uwagę na swój wygląd i wystrój naszych domów.
Fizycznie Księżyc będzie miał wpływ na nasz układ dokrewny i okolice bioder , pęcherz i nerki. Kiedy w życiu brak nam harmonii i znajdujemy się pod czyjąś presją, nie możemy sprostać czyimś wymaganiom, będziemy odczuwać dolegliwości w okolicach bioder (ból nerek, dolegliwości pęcherza).
W dniach Wagi sprzyjają nam pokarmy tłuste (tłuste ale zdrowe, typu ryby czy nabiał)oraz warzywa kwiatowe; brokuły, kalafior, brukselka, karczochy.
We czwartek będziemy w wibracji 5, która sprzyja aktywności i twórczości, przynosi optymizm, niespodzianki , zaskakujące sytuacje i nowe znajomości. Dziś oprócz tego co napisałam wyżej aura sprzyja spotkaniom, randkom, wszelkim kontaktom, możemy porządkować mieszkania, uprawiać sport, ogród, robić niewielkie zakupy. Łatwiej będzie porzucić rutynę i kompleksy. Warto zadbać o zdrowe nawyki żywieniowe oraz zastosować maseczki na skórę i włosy. W czasie przybywającego Księżyca potrzebujemy odżywiania. Dziś nie przeszkadza nam pusty kurs księżyca więc możecie śmiało realizować plany, wszystko zrealizujecie bez większych przeszkód. Dziś można czarować na poprawienie finansów.
W piątek będziemy w wibracji 6, która sprzyja rodzinie, miłości i przynosi równowagę. Aura będzie zbliżona do czwartkowej, warto współpracować, negocjować, spotykać się z ludźmi. Wszystko co zaplanujecie uda się zrobić, bo pusty kurs Księżyca będzie późną nocą. Trzeba być uważnym na drodze i podczas dokonywania wpłat, łatwo o pomyłkę. Dziś możecie czarować na miłość, w przybywającej fazie Księżyca można przyciągać to, czego nam brakuje.
Kochani czwartek i piątek będzie w sprzyjającej aurze, wykorzystajcie ten czas na poprawienie swojej sytuacji, nadrabiajcie zaległości, pracujcie nad sobą, porządkujcie, szukajcie nowych rozwiązań, spotykajcie się z ludźmi, naprawiajcie relacje, dbajcie o siebie i bliskich, powodzenia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™