Website Survey

Aura Księżyca w znaku Skorpiona 5.05.

Dzień dobry Kochani,
Dziś mamy Księżyc jeszcze w znaku Skorpiona, więc może trochę popadać, a my będziemy nieco bardziej emocjonalni, nadwrażliwi, powolni, marzycielscy i pełni fantazji. Będziemy też mogli polegać na naszej intuicji bo kiedy Księżyc przebywa w znakach wodnych jest bardziej wyostrzona. Dzieje się tak dlatego, że Księżyc działa na nasz układ nerwowy.
Dziś bardzo dobrze przyswajamy węglowodany i warzywa liściaste.
Wibracja dnia 9 sprzyja wszelkim porządkom w życiu, zakańczaniu spraw, pożegnaniom oraz ogólnie refleksji, medytacji, lekkiemu zwolnieniu. Dlatego warto dziś popracować nad sobą i wyrzucić ze swojego życia tych, którzy są przeszłością lub tych którzy nas nie szanują.
Trochę dziś zwolnimy bo od rana dokładnie od 3.50. do godz.13.12. będzie pusty kurs Księżyca. Dobry czas na chwilę refleksji, zatrzymanie, zadbanie o zdrowie i bliskich. Ponieważ pusty kurs przypada akurat na poranne godziny pracy więc po prostu trzeba będzie spokojnie i sumiennie wypełniać obowiązki i nie zaczynać niczego nowego (zwłaszcza nie podpisywać wiążących umów).W biznesie dobry czas na dyskusje, narady i negocjacje.
Po południu aura sprzyja miłym spotkaniom, randkom, wizytom u specjalistów. Warto przyjrzeć się swojemu zdrowiu i pomyśleć o badaniach, czy zarejestrować się do lekarza. Aura sprzyja także wróżbom, będziemy mieć dobrą intuicję więc warto sobie powróżyć.
Dziś trzeba uważać na wydatki i nie dać się złapać na wątpliwe promocje i okazje. Zadbajmy o siebie i podzielmy obowiązki domowe na wszystkich domowników, nie dajmy się wykorzystywać, każdy ma prawo do odpoczynku. Zapowiada się spokojny dzień, warto się czasem zatrzymać aby przemyśleć swoje sprawy , ułożyć plan, dziś jest na to dobry czas, wykorzystajcie dobrą aurę.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™