Website Survey

Aura Księżyca w znaku Ryb 13,14.05.

Witajcie Kochani,
Dziś i jutro będziemy pod wpływem Księżyca w znaku wrażliwych Ryb. W dniach trygonu wody bardziej niż zwykle odczuwamy wilgoć, w tych dniach można się spodziewać chłodu i opadów.
Wibracja dnia 8 sprzyja wszelkim działaniom finansowym, zarówno w sferze zdobywania i oszczędzania. Uważajmy jednak aby ważnych decyzji nie podejmować pod wpływem emocji, do czego dziś i jutro możemy być skłonni. Dziś mamy pusty kurs Księżyca ale dopiero od 18.54 do godz.7.13.następnego dnia, więc nie będzie nam tak bardzo przeszkadzał. Księżyc w znaku Ryb sprawia, że nasze reakcje są nieco opóźnione, dlatego trzeba uważać za kierownicą. Mamy wyostrzoną intuicję, fantazję, jesteśmy empatyczni, uczuciowi, nadwrażliwi. Dzieję się tak dlatego, że Księżyc działa na nasz system nerwowy.
Dziś i jutro nasz organizm dobrze przyswaja warzywa liściaste i produkty mączne (pieczywo, kasze, makarony).
Niektóre osoby mogą odczuwać bóle stóp i osłabienie witalności, dzieje się tak wtedy, gdy nie potrafimy oderwać się na chwilę od obowiązków i zająć się choćby na chwilę życiem wewnętrznym.
W dniach Ryb łatwiej zapominamy o nieustannej pogoni za dobrami materialnymi, nabieramy dystansu do trosk codziennego życia, akceptując życie takim jakie jest. Pobudza się nasza kreatywność, empatia, wręcz przejmowanie tożsamości otaczających nas osób i refleksje. Odzywa się silna tęsknota za duchowym nawiązaniem kontaktu z samym sobą. Dlatego możemy wycofywać się w prywatność. Wraz z energią znaku Ryb wchodzimy w świat fantazji i marzeń. Pojawia się pragnienie, aby zrozumieć otoczenie i być przez nie zrozumianym a także skłonność do dawania. Uczucia i odczucia są na tyle silne, że oddziałują długo po zakończeniu dni Ryb.
Kochani dziś i jutro pod wpływem Ryb możemy nieco zwolnić, dajmy sobie chwilę czasu, nie zawsze trzeba gonić, czasem trzeba się zatrzymać… Dzisiejsza aura sprzyja nauce, sztuce, kontaktom między ludźmi, randkom, miłym spotkaniom, zajmowaniu się zdrowiem i kondycją, życiem wewnętrznym. Ludzie będą drażliwi więc nie wdawajmy się w spory. Lepiej skupić się na obowiązkach a po pracy na swoim wnętrzu. Dziś i jutro nie wymagajmy od siebie i innych zbyt wiele..
We czwartek z wibracją 9 łatwiej nam będzie pożegnać przeszłość i załatwić zaległości, uporządkować naszą przestrzeń oraz pozbyć się tego co jest zbędne albo co przynosi straty. Lepiej też nie zaczynać niczego nowego bo na dłuższą metę może się okazać niezbyt trafionym pomysłem. Zwłaszcza nie podpisujcie żadnych umów. Bardzo dobry dzień na medytację. I tak jak we środę uważajcie na drodze i nie wdawajcie się w dyskusje, szkoda energii. Dziś wrzućcie na luz, spotkajcie się z kimś bliskim, może kino , teatr, ulubiony film w TV? W każdym razie warto po pracy zrobić coś miłego dla siebie i bliskich.
Czekają nas dwa spokojne dni, w których najlepiej zająć się swoimi sprawami, lub pobyć z kimś bliskim, zadbać o zdrowie, kondycję, pozbywać się zaległości i znaleźć czas na refleksję albo coś zaplanować.
Życzę wam dużo dobrych uczuć, spokojnego , dobrego czasu, w którym wpadniecie na dobre pomysły 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™