Website Survey

Aura Księżyca w znaku Panny i Wagi

Witam wszystkich serdecznie 🙂
Dziś mamy Księżyc w znaku Panny do godz.16.04 ,a potem Księżyc będzie w znaku Wagi do soboty włącznie. Dziś będzie pusty kurs Księżyca od godz.14.23 do godz. 16.02. W tym czasie nie można podpisywać umów, zaciągać kredytów i podejmować ważnych decyzji życiowych. Wibracja dnia 6 sprzyja rodzinie, rozmowom, planowaniu, wszelkim sprawom związanym z domem.
Dziś będzie dobry czas na spokojną pracę, sprawy urzędowe, spotykanie się z ludźmi w interesach, szukanie pracy, wszelkie obowiązki, porządki, zakupy, sport, dbanie o zdrowie. Na zakupach uważajcie aby nie poszaleć, bo potem może być stres. Po południu, kiedy Księżyc wejdzie do znaku Wagi przyjdzie czas na poznawanie ludzi, miłe spotkania z bliskimi, przyjaciółmi i randki . Dzisiejszy wieczór będzie dobrym czasem na medytację, relaks, wyciszenie… a także miłe, romantyczne chwile z ukochaną osobą.
Dobrego dnia Kochani i odpoczynku w przedłużony weekend 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™