Website Survey

Aura Księżyca w znaku Panny 25,26.05

Witajcie Kochani prawie w nowym tygodniu,
Nadchodzący tydzień zapowiada się pracowicie, trzeba będzie przyłożyć się do obowiązków i zadbać o zdrowie. Aura księżycowa przyniesie energię do wzmożonej pracy, zaległości , porządków i cięższych prac domowych. Do tego planety Mars i Merkury zafundują nam lekkie zawirowania , trzeba będzie wykazać się cierpliwością, sumiennością, dużym dystansem do ludzi. Ten tydzień nie sprzyja większym wydatkom, uważajcie na wątpliwe promocje i ludzi, którzy będą chcieli abyście skorzystali z niezwykłych okazji oraz na tych którzy będą chcieli coś na siłę przeforsować. Najlepiej zrobić na ten tydzień plan działania i zakupów i trzymać się tego, działać pod wpływem własnej intuicji. Nie wchodzić w dyskusje z trudnymi ludźmi, raczej omijać ich szerokim łukiem.
Pusty kurs Księżyca będziemy mieli (od wczoraj) do dziś do godz. 10.51., 27maja przez cały dzień od godz.4.27. do godz.23.42. oraz 29maja od godz.22.20 do 30 maja do godz. 11.33. Pamiętacie, że w te dni (dni pustego kursu Księżyca) zajmujemy się zaległościami i nie zaczynamy nowych spraw, planujemy i nie podejmujemy życiowych decyzji. Zwracamy baczniejszą uwagę na zdrowie i bliskie nam osoby. Ne zaciągamy kredytów, nie podpisujemy żadnych wiążących umów.
Poniedziałek i wtorek będzie pod wpływem Księżyca w znaku Panny. Kiedy Księżyc przebywa w znakach ziemskich możemy odczuwać wyraźniej chłód, nawet wtedy gdy świeci słońce. W energii ziemi, jesteśmy wytrwali, obowiązkowi, sumienni i lojalni, bardziej uparci niż zazwyczaj. Kierujemy się rozsądkiem i jesteśmy bardziej zdystansowani. Mamy skłonność do izolowania się i unikania ludzi, erotyka schodzi na dalszy plan.
W dniach ziemskiej Panny Księżyc działa na nasz układ krążenia i układ trawienny. W miarę możliwości trzeba unikać stresu, bo przełoży się na zawirowania zdrowotne. Wzmacniająco na nasze zdrowie będą działały warzywa korzeniowe, grzyby oraz słone potrawy.
W poniedziałek wibracja 2 sprzyja wszelkim kontaktom, spotkaniom, randkom, negocjacjom i zgodzie. Uda się pogodzić z bliską osobą. Poza tym aura sprzyja podróżom, zakupom, porządkowaniu, sprzątaniu. Warto zadbać o zdrowie i urodę. W rosnącym Księżycu nasz organizm i uroda potrzebują dobrego odżywania. Dziś warto być otwartym na nowe propozycje, przedwcześnie z niczego nie rezygnować, dać sobie czas na zastanowienie ale na razie niczego nie podpisywać. I jeszcze jedno, nie dajcie się wykorzystywać…
Wtorek zapowiada zawirowania w sferze finansowej, dlatego pilnujmy swoich finansów, na zakupach bądźmy ostrożni i oszczędni, najlepiej dziś unikać większych zakupów, nie dajmy się na nic namówić, bądźmy racjonalni. Dziś wibracja 3 doda nam skrzydeł a brak pustego kursu Księżyca wspomoże, to co planujecie uda się zrealizować. Ciężka praca, przyniesie wymierne efekty zarówno w pracy , domu i ogrodzie. Unikajcie dziś ludzi, którzy mówiąc delikatnie są trudni… zamiast z nimi wdawać się w niepotrzebne dyskusje, ominąć… Dbajmy Kochani o nasze zdrowie, stres to bezpośrednia przyczyna kłopotów gastrycznych i kardiologicznych. Życzę wam spokojnego, dobrego tygodnia:)

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™