Website Survey

Aura Księżyca w znaku Lwa 27.04

Dzień dobry Kochani 🙂
I wreszcie mamy ciepłą wiosnę, wczoraj słyszałam słowika… 🙂
Nadchodzący tydzień zapowiada się energetycznie bo jesteśmy przed pełnią , Księżyc rośnie więc mamy szansę na wykorzystanie jego dobrej aury. Wszelkie sprawy jakie zaplanujecie w tym tygodniu uda się załatwić, nawet te najbardziej uciążliwe. Będziemy mieli poczucie szybko upływającego czasu. Możecie afirmować, robić rytuały na przyciąganie wszystkiego co dla was ważne. Osoby, które zrobiły Mapę Szczęścia niech nie zapomną, że każdego poranka po przebudzeniu trzeba spojrzeć na nią i przyciągać marzenia. To samo wieczorem przed snem… Przybywający Księżyc to najlepszy moment na przyciąganie szczęścia. Pusty kurs Księżyca w tym tygodniu będzie dziś, 30 kwietnia od godz. 14.23. do 16.02., 2- 3 maja od godz. 16.03. do 3.47.
Rozpoczynamy ten tydzień od Księżyca w znaku Lwa i wibracji 3,więc sił i dobrych pomysłów nie zabraknie. Trójka wspomoże nas we wszelkich relacjach z ludźmi, w dobrych pomysłach na poprawienie swojej sytuacji. Dziś można starać się o awans, pokazać się z jak najlepszej strony, będziemy zauważeni. Aura sprzyja wszelkiej komunikacji, kreatywności, dbaniu o zdrowie, porządkowaniu i upiększaniu domu, randkom, miłym przyjacielskim spotkaniom i zakupom. Czas lwa przyniesie nam dobrą aurę na intymność, w sypialniach może być bardzo ciepło i namiętnie.
Uważajcie tylko na drodze, bo dzisiejsza aura u niektórych wyzwoli brawurowe zachowania. Trudnych ludzi omijajcie szerokim łukiem bo dziś mogą być szczególnie pobudzeni , nie dajcie się wciągnąć w trudne dyskusje.
Dziś możecie robić rytuały na miłość i dobre relacje z ludźmi.
Jedynym mankamentem dzisiejszego dnia będzie pusty kurs Księżyca ale dopiero od godz.16.12. do godz. 3.07. Jeśli macie ważne sprawy, postarajcie się załatwić je do godz.16.
Życzę Wam dobrego dnia i pomyślnego tygodnia, w dobrym zdrowiu i nastroju 🙂

Dni Księżyca w znaku Lwa
W dniach Księżyca w znaku Lwa jesteśmy energiczni i reagujemy spontanicznie, czasem ostro, cholerycznie, bywamy bardziej uparci. Doznajemy przypływu energii, odwagi, aktywności, kreatywności, bardziej niż zwykle bywamy przedsiębiorczy.
W czasie Księżyca w znaku Lwa wyostrzają się zmysły, wzrok, słuch, dotyk, węch i smak, dodatkowo zmysł równowagi i wszelkie czynności związane z czuciem. Wzrasta nasza seksualność. Mamy większą ochotę na seks i romanse , częściej niż zwykle chcemy ciepła, przytulenia, sami jesteśmy bardziej opiekuńczy ale też zazdrośni i zaborczy. Pragniemy w te dni znaleźć miejsce dla własnej kreatywności i autoprezentacji i po to jest potrzebny nam wtedy kontakt z innymi. Wzrasta nasza potrzeba posiadania. Lubimy sobie dogadzać, pitrasić, podjadać, cieszyć się życiem, towarzystwem, imprezować i zmieniać wygląd.
W dniach Księżyca w znaku Lwa służą nam warzywa owocowe ( pomidory , papryka, cukinia, bakłażany, dynia, kabaczki, ogórki ) oraz potrawy zawierające białko roślinne i zwierzęce. Produkty te stymulują proces odnowy i obudowy, wzmacniając siłę fizyczną, a także energię umysłową. Teraz potrzebujemy więcej niż zwykle wody, nasze krążenie wymaga nawodnienia.
Jeśli macie problemy z kręgosłupem teraz warto skorzystać z masażu, przyniesie lepszy efekt niż zwykle.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™