Website Survey

Aura Księżyca w znaku Bliźniąt 18,19.05.

Dzień dobry Kochani 🙂
Witam wszystkich cieplutko w nowym tygodniu. Zaczyna się nietypowo bo od energii Nowiu a więc spokoju, refleksji i regeneracji. Potem ruszymy odnowieni w nowy cykl lunarny i nasz osobisty. Mamy szansę zacząć wszystko od nowa, z nowymi siłami i wiarą. Od środy Księżyca zacznie przybywać a my będziemy mogli realizować w pełni nasze plany.
Dziś mamy Księżyc w dwóch znakach do godz.11.30. w Byku, potem w Bliźniętach. Energia Bliźniąt przyniesie dużo słońca, dobry nastrój, ożywienie i pobudzi nasz intelekt. Dzięki temu będziemy bardziej ruchliwi, komunikatywni i spragnieni nowości. Chętniej niż zwykle będziemy poszerzać wiedzę i swoje kontakty. W dni Księżyca w Bliźniętach najlepiej przyswajamy tłuszcze, więc możemy sobie pozwolić na bardziej tłuste ryby, sery czy wieprzowina (tłuszcze zasilają nasz układ dokrewny)oraz warzywa kwiatowe; brokuły, kalafiory, brukselka i karczochy.
Dzisiejszy dzień będzie w wibracji 4, która wspomoże w odzyskaniu stabilności i równowagi. Pod jej wpływem będziemy mogli spokojnie bez zawirowań podołać wszelkim obowiązkom zarówno w pracy jak i w domu. Dziś należy unikać dużego wysiłku fizycznego, ze względu na Nów i pusty kurs Księżyca od godz.6.13. do 11.27. ( w czasie pustego kursu Księżyca nie podpisujemy żadnych ważnych umów ani nie podejmujemy życiowych decyzji).
Dziś możemy umawiać się z pracodawcami, szukać pracy, czy dodatkowego źródła dochodu. Poza tym mamy sprzyjający czas na wyjaśnianie sporów, dyskusje, spotkania towarzyskie. Przypominam, że dzisiejszy dzień sprzyja wszelkim zabiegom chirurgicznym i kosmetycznym. Dziś warto zastosować dietę oczyszczającą organizm.
Jutrzejszy dzień podobnie jak dzisiejszy sprzyja nauce, kreatywności, spotkaniom, dyskusjom, wyjaśnianiu sporów, podróżom. Wraz z wibracją 5 będziemy odważni i kreatywni. Możemy się spodziewać niespodzianek i nagłych zmian. Pusty kurs Księżyca dopiero o godz.19.25.do 15.55. następnego dnia. Dziś jedynie trzeba się wystrzegać podpisywania ważnych umów oraz kupowania sprzętu AGD i elektroniki bo może się okazać awaryjny. Warto robić rytuały na przyciąganie sukcesu i spotykać się z przyjaciółmi.
Kochani przed nami dwa dni Nowiu więc życzę wam spokojnego czasu na refleksję, podejmowanie trafnych decyzji, jak najmniej powodów do rozdrażnienia i jak najwięcej dobrych chwil. Miłego dnia i szczęśliwego tygodnia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™