Website Survey

Aura Księżyca od 8 do 14.09

Witajcie Kochanie w nowym tygodniu  🙂 Jaki będzie ?

PełniaWtorkowa pełnia będzie miała na nas duży wpływ, jej energia zadziała na nas jeszcze kilka dni.  Nie zabraknie nam energii a cały tydzień od poniedziałku do piątku włącznie będzie sprzyjał wszelkiej działalności finansowej. Nadchodzący tydzień będzie też pozytywny dla  uczuć , nowych znajomości  i poprawiania istniejących relacji. Pełnia w znaku Ryb sprzyja porządkom sercowym i dbaniu o wygląd. Jeśli w waszym życiu nie wiedzie się w uczuciach, możecie w czasie tej pełni oczyścić serca i odciąć się od osób, które was zraniły. Jeśli zdobędziecie się na wysiłek  odetniecie się i wybaczycie, pod koniec tygodnia możecie znaleźć  kogoś interesującego.  Jedyną przeszkodą tego tygodnia mogą być emocje, ponieważ pełnia będzie w znaku Ryb. Możemy popadać w skrajne emocje od zwątpienia po nerwowość. Łatwiej też będzie nas napadało lenistwo, apatia  i niechęć do zmian.

Przypominam, że w czasie pełni udadzą się wszelkie rytuały na  przyciągnięcie tego czego potrzebujemy a po pełni czas na rytuały oczyszczające.

Pusty kurs Księżyca to czas na zakończenie bieżących spraw ale nie zaczynanie. W czasie pustego kursu należy zadbać o zdrowie i bliskich. W żadnym razie nie zaciągać  kredytów ani nie podpisywać ważnych dokumentów. To co zaczęte w tym czasie może się nie udać.

Pusty kurs Księżyca w dniach 8-14.09.

7-8.09. od godz.19.20 do 1.48.

9-10.09 od godz.21.11 do 1.34.

11-12.09 od godz.2.59 do 3.18.

13-14.09.od godz.15.32 do 8.27.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™