Website Survey

Aura Księżyca od 15 do 21 czerwca

Witajcie Kochani,
Nadchodzący tydzień przyniesie wiele szans, będziemy w fazie rosnącego Księżyca więc wszystko się może zdarzyć. Jedynie dziś, jutro i we środę będziemy pod wpływem nowiu Księżyca ( nów we wtorek o godz. 16.06.) W te trzy dni będziemy wyciszeni, pełni refleksji, wiele osób podejmie ważne decyzje, będziemy mieli wyostrzoną intuicję, ona pomoże nam odnaleźć dobre rozwiązania.
Od czwartku można ostro ruszyć z realizacją planów, uprawiać sport, podejmować się ważnych zadań. Czas po nowiu sprzyja nowym wyzwaniom, powstajemy jak Feniks z popiołów, czujemy przypływ sił witalnych. Warto w tym czasie oddawać się częściej niż zwykle przyjemnościom erotycznym aby wzmocnić energię.
Kochani jak zwykle podam kiedy przystopuje nas pusty kurs Księżyca abyście mogli zaplanować ten tydzień.
16 czerwiec od godz.16.05 do godz.0.50.
19 czerwiec od godz.2.20 do godz.5.25.
21 czerwiec od godz.18.09. do 18.58.
Jak widać w nadchodzącym tygodniu nie będzie nam tak bardzo przeszkadzał, więc wykorzystajcie ten dobry czas i działajcie.
Życzę wszystkim udanego tygodnia, wielu sukcesów i ciepełka w sypialniach 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
 1. Agnieszka pisze:

  Witam serdecznie. Czy mogę prosić o pomoc, chce zapalić swiecę i zrobić rytuał przyciągający pieniądze , w którym dniu powinnam to zrobić?

  • admin pisze:

   Witaj Agnieszko,
   W zakładce Magia świec masz dokładnie podane kiedy, jakie i na co można palić świece. Polecam wszystkie posty na ten temat, warto wiedzieć. Czwartek, dzień Jowisza, jest najlepszym dniem do rytuałów na poprawienie finansów, oczywiście w przybywającym Księżycu. Teraz jest dobry czas. Pozdrawiam

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™