Website Survey

Aura Księżyca na weekend 22, 23, 24 .05

Dzień dobry Kochani 🙂

Dzisiejszy dzień będzie jeszcze w aurze Księżyca w znaku Raka o którym pisałam wczoraj a sobota i niedziela będą w aurze księżyca w znaku cholerycznego lwa.
Dziś aura nieco trudniejsza, ludzie będą drażliwi i zazdrośni, więc trzeba skupić się na obowiązkach, być sumiennym i skrupulatnym aby nie dać nikomu powodu do kąśliwych uwag. Dzięki dobrej współpracy z innymi uda się wiele osiągnąć. Niestety przez cały dzień będzie pusty kurs Księżyca (od godz.2.36. do 23.42). Dlatego raczej trzeba się zająć zaległościami, rutynowymi obowiązkami ale nie jest to dobry czas na inwestycje, podpisywanie wiążących umów, czy zakładanie nowego biznesu. Unikajcie też ciężkich prac domowych, trzeba się oszczędzać . Można porządkować, układać bo to oczyści energię ale unikać dźwigania czy męczących cięższych prac.
Ponieważ mamy wibrację dnia 8 która sprzyja finansom uda się coś wynegocjować, uporządkować, znaleźć nowe zlecenia czy dodatkowe źródło dochodu.
Po pracy koniecznie zadbajcie o siebie i bliskich, zróbcie sobie wzajemnie przyjemność, spróbujcie się czymś zaskoczyć, warto pielęgnować bliskie relacje… Po całym tygodniu pracy czas na regenerację.

Sobota i niedziela upłyną w lepszej atmosferze. W znaku lwa poprawia się pogoda, bywa cieplej. Księżyc działa na nasze zmysły, dlatego silniej niż zwykle odczuwamy potrzebę poznawania i doznawania nowych wrażeń. Nasze organizmy potrzebują białka, bo w dni lwa następuje duża regeneracja organizmu, następuje proces odnowy wzmacniający naszą siłę fizyczną i energię umysłu. Potrzebujemy białka zwierzęcego i roślinnego oraz warzyw owocowych; pomidory, papryka, cukinia, kabaczek, bakłażan, dynia.
W weekend będziemy w dobrym nastroju i pełni energii, chętnie poznamy nowe miejsca i nowych ludzi oraz będziemy dogadzać zmysłom. Niektórzy z was mogą mieć kłopoty ze snem, więc warto wieczorem pospacerować.
Pusty kurs Księżyca będzie w niedzielę od godz.6.05. do następnego dnia do 10.51. W sobotę możemy odkryć jakąś tajemnicę, coś niespodziewanie wyjdzie na światło dzienne. Czeka nas miły spokojny weekend, w którym nacieszycie swoje zmysły, może wyjedziecie za miasto, może pójdziecie do kina, posłuchacie muzyki, zrobicie pyszne jedzenie i przytulicie się do bliskiej osoby… W sobotę będzie spokojnie w aurze wibracji 9, wiele osób będzie robiło podsumowania i zaplanuje przyszłość. W niedzielę nabierzecie ochoty na ruch i sport. Wiele osób pozna kogoś miłego, z kim przyjemnie spędzi czas…
Życzę wam wielu przyjemności i cudownej regeneracji w czasie weekendu a dziś cierpliwości i dystansu. Byle do popołudnia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™