Website Survey

Aura księżyca na weekend 16, 17,18.10. Księżyc w znaku Strzelca

Witajcie Kochani 🙂
Za chwilę weekend i nowa energia. Przez nadchodzące trzy dni będziemy w aurze Księżyca w znaku ognistego Strzelca. Pogoda zapowiada się dobra (jak na tę porę roku) ciepło, słonecznie z możliwością nagłej zmiany.
Żywioł ognia przynosi nam przypływ energii, odwagi,poprawę nastroju, chęć do podróży i nowych znajomości, obdarza ognistym temperamentem. Będziemy bardziej elastyczni i skłonni do kompromisu. W te dni mamy możliwość doładowania baterii przebywając na łonie natury, poddaniu się ciepłym uczuciom i namiętności.
Jutro pusty kurs Księżyca będzie do godz.11.18., potem możemy już realizować wszelkie plany, nadrabiać zaległości, załatwić sprawy w bankach i urzędach. Rano może być trochę nerwowo, uważajcie na drodze, pilnujcie kluczy i dokumentów. Nie wdawajcie się w spory, zwłaszcza w pracy. Jeśli coś pójdzie nie po waszej myśli wrzućcie na luz, nie warto tracić energii na to co można poprawić. Dla niektórych z was coś dziś się wyjaśni, jakaś sprawa ruszy do przodu po waszej myśli. Po pracy udadzą się zakupy, sport, porządki, wszelkie prace które wymagają energii i siły. Oczywiście ognisty czas Strzelca sprzyja randkom i namiętności w sypialniach. Aura wibracji dnia 7 przyniesie wyjaśnienia jakichś spraw, możemy coś odkryć, warto zrobić porządek w dokumentach. Ogólnie ta wibracja wnosi spokój, zmusza do refleksji, ochładza gorące głowy bo czasem może nas ponieść temperament.

W sobotę podobna aura ale bez pustego kursu Księżyca, więc nieco lżejsza atmosfera, dobra do spotkań towarzyskich, randek, podróży, zakupów, wyjść do kina czy teatru a przede wszystkim na spacery, rower, ruch. Niektórzy z was mogą poznać kogoś interesującego … 🙂 W sypialniach może być gorąco, uważajcie tylko na swoje emocje bo dzisiejsza wibracja dnia 8 wyzwala w nas odczucia zazdrości. Sobota to także dobry dzień na domowe porządki. Pozbycie się zbędnych rzeczy oczyści atmosferę w domu, tylko nie przesadzajcie, podzielcie sobie ten dzień aby także odpocząć, najlepiej na powietrzu. Unikajcie osób, które będą chciały was namówić na plotkowanie a przy okazji wyciągnąć wiadomości od was. Zawsze lepszą opcją będzie czas spędzony dla dobra waszej duszy, z dala od polityki i wścibskich osób.

Niedziela upłynie nam w podobnym klimacie jak poprzednie dni. Dobry nastrój, przypływ energii, miłe towarzystwo, sport, ruch, podróże, miłe spotkania, randki, seks, rodzinne wypady, spacery, temu wszystkiemu będzie sprzyjał ten weekend. Niedziela z wibracją 9 sprzyja zakańczaniu trudnych relacji i spraw oraz farbowaniu i przycinaniu włosów. Pusty kurs Księżyca od godz.10.48. do godz.20.52.
Piątek, sobota i niedziela to czas, w którym służyć naszemu zdrowiu i poprawieniu energii będą potrawy zawierające białko roślinne i zwierzęce oraz warzywa kwiatowe (dynia, kabaczek, cukinia, ogórki, pomidory, papryka) i obecnie dostępne mięsiste owoce (winogrona, śliwki, truskawki, borówki, kiwi). Te potrawy wzmacniają naszą energię i stymulują proces odbudowy tkanek a tym samym wzmacniają naszą siłę fizyczną i energię umysłową.
Życzę wam udanego weekendu, odpoczynku, docieplania w związkach i dobrego nastroju 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™