Website Survey

Aura Księżyca na długi weekend 1-3.05.

W najbliższe trzy dni możemy się spodziewać słonecznej pogody, niestety bez upałów. Dni Księżyca w znaku Wagi odznaczają się słoneczną aurą, dużym naświetleniem i wilgotnością, może padać. Warto ubrać się cieplej i korzystać z energii słonecznej na świeżym powietrzu. Ona sprawi, że będziemy ożywieni i w dobrych nastrojach, doenergetyzowani. Aura sprawi, że będziemy wrażliwsi na uczucia i swój wygląd. Dlatego chętniej niż zwykle spotkamy się ze znajomymi, będziemy cieplejsi dla bliskich i zadbamy o siebie, zdrowie , kondycję i wygląd. Księżyc w znaku Wagi sprawia, że mamy bardziej niż zwykle ochotę na harmonię i miłość. Pragniemy spokoju, dobrego nastroju i miłych relacji z otoczeniem. W nadchodzące dni będziemy mogli biesiadować do woli bo nasze organizmy dobrze przyswoją tłuszcze i potrawy mniej dietetyczne .Do tego naszym organizmom dobrze zrobią warzywa kwiatowe (brokuły, kalafiory, karczochy, brukselka).
Dni Księżyca w znaku Wagi zapowiadają się miło i spokojnie, w harmonii. Trzeba tylko uważać aby nie poruszać drażliwych tematów, po co psuć atmosferę.
W piątek i sobotę aura sprzyja spotkaniom, imprezom, spacerom, podróżom, rozrywce, uprawianiu sportów oraz namiętności w sypialniach .
W niedzielę pora na wyciszenie, spokojny relaks i lekkie jedzenie. To będzie też dobry czas na lekturę czy film, medytację, afirmowanie.
Życzę wam aby wolne od pracy dni przyniosły wszystkim wiele miłych chwil i radości, niech każdemu uda się odpocząć w ulubiony sposób. Jeśli ktoś będzie musiał pracować to niech będzie to spokojny czas…
Miłego weekendu Kochani 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™