Website Survey

Aura Księżyca 6.10.

Dzień dobry Kochani w nowym tygodniu 🙂

Czeka nas w tym tygodniu, konkretnie we środę pełnia Księżyca, więc będzie energetycznie i nieco nerwowo. Ale za to uda się wiele załatwić, czas do pełni dodaje nam siły, więc warto wykorzystać tę mocną energię. Wszelkie sprawy materialne, miłosne czy zaległości uda nam się zrealizować. Trzeba tylko zachować spokój , nie wtrącać się w cudze sprawy i nie krytykować.

A dziś Księżyc w znaku Ryb ,więc wzrośnie nasza intuicja, fantazja, tolerancja oraz skłonność do marzeń ale również przewrażliwienie (dlatego nie warto nikogo krytykować). W tym czasie jesteśmy bardziej empatyczni i chcemy by inni nas rozumieli. Wiele osób może mieć ochotę na chwilę samotności aby nabrać dystansu do spraw, które przytłaczają i aby zrozumieć siebie. Niektórzy mogą odczuwać lęk przed życiem.

Kochani dziś możecie wiele zdziałać, aura sprzyja szczególnie solidnej pracy, podróżom, zakupom, porządkowaniu i randkom. Można także palić świeczki na miłość. Wibracja dnia 5 namawia do odważnych decyzji i zmian. Dzięki piątce może się dziś u niektórych podziać, bo to trochę zwariowana wibracja J Ponieważ jesteśmy w Rybach, dziś możemy odczuwać chęć na węglowodany, jedzmy ten zdrowszy ciemny makaron i kasze bo one dziś szczególnie wzmocnią nasz układ nerwowy. Pusty kurs Księżyca dopiero o godz. 21.39, więc nikomu w niczym nie zaszkodzi.

Życzę wam udanego dnia, jak najmniej problemów i odwagi w realizacji marzeń 🙂

Kategorie: Aktualności  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™