Website Survey

Aura Księżyca 24.11.2014.

Witam wszystkich bardzo serdecznie w nowym tygodniu 🙂

Nadchodzący tydzień będzie już w przybywającym Księżycu. W tej początkowej fazie wzrostu ważne będą chwile spędzone ze sobą i  czas na rozwój  duchowy.  Dobrze byłoby przemyśleć swoje życie, coś zaplanować, pomedytować, pogodzić się ze sobą i wiedzieć czego się chce. Najważniejsze jednak aby nie powracać do raniącej przeszłości, radykalnie ją odciąć i oczyścić się ze złych emocji. To dobry czas na dbanie o zdrowie i urodę, na kontakty z ludźmi, podróże. Kiedy już będziemy mieli konkretne plany i równowagę, od weekendu zacznie się przyjemny czas  pełen optymizmu, ruchu i zmian. Dziś jest wigilia Katarzynek- dnia wróżb dla kawalerów ale ze względu na trudną energię lepiej przełożyć imprezy na sobotę aby połączyć Katarzynki i Andrzejki.

W piątek  pożegnaliśmy się z miesiącem  trudnego Skorpiona a w sobotę weszliśmy  do  optymistycznego Strzelca. Od 22.11. do 21.12. będziemy  pod opieką planety Jowisz, symbolu wszelkiej szczęśliwości i dostatku.

A dziś Kochani  mamy dzień na przełomie Strzelca i Koziorożca w wibracji 6. Do tego cały dzień jest w pustym kursie Księżyca ( od godz. 4.47. do 17.33.) Ważne by dziś nie zaczynać niczego nowego, nie podpisywać ważnych umów, nie zaciągać kredytów. Najlepiej skupić się na  obowiązkach, zakańczać stare sprawy, skupić się na sprawach rodzinnych a w pracy spokojnie „robić swoje”. Nie forsujcie się fizycznie i zadbajcie o zdrowie i urodę.  Jedyną inwestycją jaką dziś można zrobić, to zainwestować w siebie… na polu duchowym lub materialnym ( dopieszczenie ducha i ciała). Dzisiejsza aura nie sprzyja spotkaniom towarzyskim i randkom, więc lepiej zaplanować wieczór w domowych pieleszach z bliskimi lub  książką i dobrym filmem 🙂

Dobrego dnia Kochani, w spokoju i dobrym nastroju 🙂

Pusty kurs Księżyca w nadchodzącym tygodniu. Pamiętajmy, że w tym czasie niczego nie zaczynamy, nie zaciągamy kredytów, nie podpisujemy kontraktów, tudzież innych ważnych umów. Skupiamy się na dokańczaniu spraw, oszczędzamy energię, dbamy o zdrowie i bliskich.

24.11. od godz.4.47. do godz.17.33.

26.11.od godz.16.31. do 20.24.

28.11. od godz.18.15. do 23.04.

30.11. od godz.21.48. do 2.15.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™