Website Survey

Aura dnia- Księżyc w znaku Raka 23. 04. 2015

Witam serdecznie Kochani 🙂
Właśnie zaczynamy bardzo dobry dzień. Dziś Księżyc jest w znaku Raka a wibracja dnia 8. Aura sprzyja zarówno sprawom finansowym jak i uczuciom. Odetchniemy pełną piersią bo nie będzie pustego kursu Księżyca. Wykorzystajcie ten dobry czas na wszelkie sprawy związane z finansami, energia wesprze nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Możecie podpisywać wszelkie umowy, zaciągać kredyty, zakładać konta, wysyłać CV, odważnie pomyśleć o awansie, nowych sposobach na zarabianie.
Udadzą się też randki i spotkania towarzyskie. Aura sprzyja też zajęciom sportowym, dbaniu o zdrowie, urodę, kondycję (ruch, witaminy, dieta). To co sobie zaplanujecie uda się załatwić. Jedyną przeszkodą może być brak koncentracji. Uważajcie na drodze, na to co robicie i na to co i komu mówicie.
Księżyc w znaku Raka to żywioł wody więc trzeba się liczyć z tym, że będziemy wrażliwsi, uczuciowi, marzycielscy, bardziej tolerancyjni. Wyostrzy się nam intuicja, częściej niż zwykle odpuścimy sobie wiele spraw z obawy przed zmianami. Ale musimy pamiętać, aby w ważnych decyzjach kierować się rozumem a nie emocjami, teraz będziemy skłonni do emocjonalnych zachowań. Bardziej niż zazwyczaj będziemy odczuwać potrzebę poczucia bezpieczeństwa i przynależności do rodziny, grupy przyjaciół czy konkretnej osoby. Dzieje się tak dlatego, że Księżyc w tym czasie działa na nasz układ nerwowy. Wpływa też na nasz układ trawienny więc trzeba uważać z używkami i jeść mniej kalorycznie. Nasz organizm w tych dniach lepiej przyswaja węglowodany i warzywa liściaste. Oczywiście z rozsądku trzeba się skłonić do tych zdrowszych węglowodanów 🙂
W naszej diecie nie powinno zabraknąć kasz, makaronów, pieczywa pełnoziarnistego, wszelkich sałat, cykorii, szpinaku, jarmużu bo one wzmacniają nasz system nerwowy. Majeranek, mięta, melisa, bazylia, oregano, koperek i natka to najkorzystniejsze zioła na ten czas.
Warto też zadbać o wewnętrzną harmonię, spokój i dobry nastrój bo wszelkie niepokoje mogą mieć wpływ na nasz system trawienny.
Czas Księżyca w znaku Raka bardziej nas uwrażliwia na piękno, sztukę, kulturę, dlatego warto zrobić coś dobrego dla siebie w ramach relaksu; posłuchać muzyki, może pójść do teatru, kina, na wystawę, koncert … pomyśleć o relaksującym hobby, czymś co sprawi nam przyjemność.
Życzę Wam Kochani dobrego, pogodnego dnia, w miłości i radości, w dobrym nastroju, miłych relacjach i zdarzeniach 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™