Website Survey

Aura dnia- Księżyc w znaku Byka 20.04. 2015.

Dzień dobry Kochani
Powoli wstaje nowy dzień… dajcie sobie szansę na to by był szczęśliwy, uśmiechnijcie się do siebie i do mnie 🙂
Przed nami tydzień w przybywającej fazie Księżyca, więc nie zabraknie nam energii. Ten czas daje nam szansę na nowe pomysły, plany, start do zmian. Warto w tym tygodniu zadbać także o swoje sprawy finansowe. Jedni będą musieli żyć nieco oszczędniej, kontrolować wydatki, inni będą mieli szanse na zdobycie lepszego stanowiska, nowej pracy czy dobrego interesu. Pod koniec tygodnia czeka nas rozrywkowy czas, aura sprzyja imprezom i przyjemnościom.
W tym tygodniu pusty kurs Księżyca przeszkodzi nam przez 3 dni; w poniedziałek, środę i piątek. Przypominam, że w czasie pustego kursu należy wstrzymać się od podejmowania ważnych życiowych decyzji i podpisywania wszelkich umów. Najlepiej wtedy skupić się na zdrowiu, bieżących sprawach i bliskich osobach.
Dziś Księżyc przebywa w znaku Byka, więc zapowiada się spokojny dobry dzień, jedynie wibracja 5 może (ale nie musi) dostarczyć nam niespodzianek. Aura sprzyja spokojnej, harmonijnej pracy, negocjacjom, rozmowom. Dobry dzień na małe porządki, twórczość , rozwijanie pasji i medytację. Możemy zaufać też swojej intuicji. Dziś niestety mamy pusty kurs Księżyca, który będzie trwał od godz. 1.06 do wtorku do godz. 1.27.
Księżyc w znaku Byka sprawi, że będziemy mieć skłonności do zachowań rutynowych, zachowawczych, do solidności i pracowitości. Można odczuwać zazdrość i większą potrzebę poczucia bezpieczeństwa. Poczujemy też ochotę na zmysłowe przyjemności, na dogadzanie sobie.
Księżyc w Byku sprawi , że niektórzy mogą odczuwać problemy ze sztywnieniem karku, lub dolegliwości gardła czy uszu. Schorzenia gardła pojawiają się wtedy, gdy czujemy się niekomfortowo w jakiejś sytuacji i otwarcie nie wyrażamy swojego zdania.
W dniach trygonu ziemi a więc dziś, nasze organizmy mają lepszą zdolność do pozbywania się toksyn, dlatego warto go wspomóc i pić częściej wodę z cytryną (zacząć od szklanki ciepłej wody z cytryną już na czczo).
Warto też dziś zrezygnować z ciężkostrawnych potraw, zrobić sałatkę jarzynową bo wspomoże nasz układ krążenia.
Ubierzcie się cieplej bo w czasie przebywania Księżyca w znakach ziemskich (a Byk to znak ziemski) możemy odczuwać większy, bardziej przenikliwy chłód.
Przed nami dobry dzień, dbajcie o siebie i bliskich, oszczędzajcie energię na jutro, wysyłam wszystkim pozytywną energię i ciepłe pozdrowienia 🙂

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
3 komentarze
  1. Anna pisze:

    Pani Haniu!
    Nareszcie z powrotem !! Gorące pozdrowienia dla Pani !!! Proszę już więcej nie robić takich długich przerw , bo smutno bez Pani !!!

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™