Website Survey

Atualna faza Księżyca od 9 do 15.07.

Witajcie 🙂

Zbliżający się tydzień będzie w malejącym Księżycu, co sprzyja odpoczynkowi, dbaniu o zdrowie, kondycję, dietę i urodę. Ubywający Księżyc zapewni spokój, dobrą rozrywkę i polepszy kontakty z bliskimi. Dobroczynny wakacyjny czas uatrakcyjni korzystny układ planet, co przyniesie nam wiele miłych niespodzianek i wspomoże w spełnianiu marzeń. Wyjątkowo szczęśliwe dni to poniedziałek, środa i piątek. Najbliższy nów Księżyca będzie 19 lipca o godz.6.25.

W poniedziałek 9 lipca otrzymamy wsparcie od Jowisza w trygonie z Marsem, co oznacza przypływ szczęścia. Tego dnia od rana mogą nastąpić zdarzenia i rzeczy graniczące z cudem 🙂 Wykorzystajcie ten czas na sprawy na których Wam wyjątkowo zależy. Jeśli będziecie pozytywnie nastawieni możecie osiągnąć sukcesy w sprawach zawodowych, interesach, sprawach sądowych, urzędowych, nawet w grach liczbowych. Uważajcie tylko w biznesie na zbyt pochopne decyzje. Mimo ubywającego Księżyca możecie zrobić dziś rytuał na polepszenie finansów. Wtorkowa aura doda Wam sił więc możecie zabrać się za ciężkie  prace fizycznie  lub spot. W biznesie możecie osiągnąć dobre rezultaty jeśli tylko skupicie się na konkretach. W sprawach sercowych trochę trudniejsza aura bo będziecie kłótliwi. Osoby, które chcą zerwać trudne relacje mogą to zrobić dziś, będzie łatwiej.  Środa 11 lipca i Wenus w koniunkcji z Jowiszem roztoczy nad nami bardzo korzystną aurę. Od rana mogą się dziś zdarzyć nagłe i nieprzewidywalne zmiany. W pracy może nastąpić taki zbieg okoliczności, który pomoże awansować lub rozwinąć się. Korzystna aura dotyczy też spraw finansowych, prawnych i administracyjnych. To też niezwykły czas do dobrych kontaktów z bliskimi i znajomymi. Możecie się pogodzić, wybaczyć, wyjaśnić trudne sprawy. Jeśli poznacie kogoś to będzie to znajomość na lata i bardzo pozytywna. To także dzień, w którym łatwiej będzie porzucić nałogi i zmieniać swoje życie. W magii korzystny dzień aby zapalić różową świecę na zgodę i miłość. Czwartek będzie bardzo dobry i korzystny pod każdym względem. Możecie podpisywać biznesowe umowy. Będziecie mieć  wystarczająca ilość energii by podołać nawet najcięższym obowiązkom. Wykażecie się empatią i dobrocią w kontaktach z bliskimi a ukoronowaniem dnia będą udane randki i gorący seks. Artystyczne dusze będą miały przypływ weny twórczej. W piątek 13 lipca za sprawą Jowisza w sekstylu z Uranem znów podzieje się magicznie. Możecie odnieść sukcesy w każdym aspekcie życia ;  zawodowym, biznesowym, finansowym, osobistym i zdrowotnym. Tego dnia oprócz dobrego nastoju będziecie mieć  szczęście. Wykorzystajcie ten dzień poprzez pozytywne nastawienie, odwagę, kreatywność  i elastyczność w działaniu. Możecie zainwestować we własne umiejętności. Dla dodania sobie energii zapalcie czerwone świece. Wykorzystajcie ten dobry czas na miłe spotkania towarzyskie aby poprawić sobie nastrój. Osoby, które mają mieć zabieg lub operację mogą być spokojne o efekty. Sobota i Niedziela będzie sprzyjała odpoczynkowi, podróżom, imprezom, zakupom. W dobrym nastroju spędzicie czas tak jak lubicie. W niedzielę możecie mieć prorocze sny.

Życzę Wam Kochani magicznego tygodnia, niech zadzieją się w nim dla Was same dobre rzeczy 🙂

W czasie pustego kursu Księżyca unikajcie zaczynania nowych przedsięwzięć, podpisywania umów, robienia poważniejszych zakupów. Dajcie sobie czas na wyciszenie, zajmijcie się sobą. Te dni to: 8-9 lipca od godz. 13.01 do 14.15. 11-12 lipca od godz. 11.24.do 1.32. 13-14 lipca od godz. 21.47. do 14.28.

Najlepsze dni na sprawy finansowe:  10, 12, 13, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31.

Niepomyślne dni na finanse:  9, 11, 14, 15, 17, 18, 19, 26, 27, 30.

Źródło-

Gwiazdy Mówią oraz artykuł o biznesie w lipcu pani Izabelli Podlaskiej-Konkel

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™