Website Survey

Andrzejki z Tarotem

Witam wszystkich serdecznie 🙂

Według starożytnej legendy, kiedyś człowiek był doskonałą istotą i zawierał w sobie zarówno kobietę jak i mężczyznę. Zdarzyło się potem, że bogowie w gniewie rozszczepili człowieka i jego części rozrzucili po świecie, po to by ludzie musieli całe życie szukać samych siebie i nie mogli się odnaleźć.
I dlatego w andrzejkową noc szukamy swoich „połówek”, niektórym udaje się właśnie podczas tej magicznej nocy wywróżyć sobie szczęście osobiste 🙂

Oprócz zwykłych wróżb które zapewne znacie: lanie wosku, ustawianie butów od okna do drzwi, pisanie imion przyszłej ukochanej osoby na karteczkach, umieszczenie pod poduszką a potem losowanie jednej rano, albo pisanie na kartkach w kształcie serc imion, mieszanie ich z pustymi i losowanie z koszyczka albo obieranie jabłka,kiedy uda się obrać całe nie przerywając skórki pozna się tę wymarzoną osobę w tym roku.

Jako że strona o Tarocie proponuję wróżbę z kart Tarota.

Tasujemy całą talię, losujemy jedną kartę z zapytaniem o miłość. Interpretujemy następująco. Jeśli wylosujecie kartę WA to czeka Was ważna osoba, ktoś wyjątkowy i wielkie uczucie zmieniające Wasze życie. Najlepsze karty dla pań: karta Głupca, Maga, Cesarza, Rydwanu. Dla panów: karta Kapłanki, Cesarzowej, Mocy, Gwiazdy. Najlepsze dla wszystkich: Koło Fortuny, Mag, Gwiazda, Słońce, Świat. Karty Pustelnika, Wisielca, Diabła, Wieży jak można się domyśleć nie wróżą najlepiej. Pustelnik to karta samotności. Karta Kapłana jest raczej kartą samotności ale czasem pokazuje mi się jako ktoś wyjątkowy, z kim będziemy się czuć jak gdybyśmy znali tę osobę nie wiadomo jak długo i świetnie się z nią czujemy. Jednak gorącego, namiętnego uczucia nie wróży… Pozostałe karty są pozytywne, jako symbol poznania nowej miłości.

Jeśli wylosujecie kartę MA to w zależności od żywiołu miłość będzie różna: Puchary – spotka Was piękna miłość od pierwszego wejrzenia, Denary- bezpieczny i stabilny związek, Buławy- ognisty, pełen namiętności romans, jeśli wylosujecie Miecze – to miłość przyjdzie poprzez internet lub w podróży.
Życzę Wam udanych wróżb i znalezienia wyjątkowej miłości… choć właściwie każda miłość jest wyjątkowa 🙂
Kategorie: Aktualności  Tagi:
Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™