Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 9 do 15.09.

Witajcie Kochani 🙂

Życzę Wam wspaniałego tygodnia, wykorzystania dobrej energii 🙂

Przed nami bardzo dobry, energetyczny tydzień, Księżyca przybywa więc i energii również. Warto wykorzystać ten czas do wszelkich trudnych spraw, z energią przybywającego Księżyca poradzimy sobie ze wszystkim.

Jeśli zaś chodzi o zdrowie i urodę to przez najbliższe 2 tygodnie nasze organizmy nastawione będą na regenerację i kumulację. Dlatego warto stosować intensywne odżywianie całego organizmu (dużo witamin, zdrowe odżywianie) i skóry (maseczki i wszelkie zabiegi upiększające). W tej fazie nie obcinamy włosów i nie robimy depilacji  bo włosy szybciej odrastają. Możemy mieć problemy z gromadzeniem wody w organizmie, ( worki pod oczami lub nabrzmiała twarz, kończyny).

PONIEDZIAŁEK– dobry, energetyczny dzień, sprzyja sprawom urzędowym, podejmowaniu decyzji, podróżom i dbaniu o zdrowie. Uważajcie na to co zjadacie, dziś dosłownie wszystko tuczy… WTOREK – od południa do północy będzie pusty kurs Księżyca. Jeśli macie coś ważnego do zrobienia, to postarajcie się do południa, potem rutynowe obowiązki i dbanie o zdrowie i urodę. W relacjach może być trudniej, lepiej trzymać nerwy na wodzy. ŚRODA- przyniesie przypływ energii, będziecie kreatywni. Warto wykorzystać dobrą energię do wszelkich spraw, które zazwyczaj były spychane  na dalszy plan. Możecie wygrać w gry liczbowe, uważajcie na to zjadacie, dziś łatwiej przytyć. CZWARTEK- od 19.08. do 24.00.będzie w pustym kursie, wszelkie ważne sprawy lepiej załatwić do 19. Wibracja dnia wspomaga w pokonaniu problemów. Poza tym dzień pracy intelektualnej, doskonalenia duchowości, spraw urzędowych, magii, wygranych w gry liczbowe. PIĄTEK- do południa będzie pusty kurs Księżyca więc się nie forsujcie, nie podpisujcie ważnych umów, zajmijcie się obowiązkami a potem już sobą. Dbałość o skórę, odżywianie, nawilżanie przyniesie bardzo dobre efekty. W relacjach trochę trudniej. SOBOTA- dziś odczujecie znaczną poprawę we wszelkich relacjach, wykorzystajcie ją do pogodzenia się z kimś… poza tym uda się wszystko co dobrze zaplujecie. Jedynie trzeba będzie uważać co się zjada, bo łatwiej przytyć. Wszelkie zabiegi typu maseczka bardzo wskazane. NIEDZIELA- aura da nam dużo energii i dobry nastrój. Wykorzystajcie ten dobry czas na wycieczki z rodziną, poprawi to wasze relacje. Dobry dzień na magię.

Pusty kurs Księżyca… uwaga na nowe sprawy, nie podpisujcie żadnych umów, nie podejmujcie ważnych decyzji. Tylko dbanie o zdrowie, relaks, rutynowe obowiązki.

9.09.od godz.22.47. do3.45.

10-11.09 od godz.11.22 do8.37

12-13.09.od 19.10 do 14.06

15.09. od godz.1.18. 14.06.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™