Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 9 do 15.01.

Witajcie 🙂

Księżyc w pełniOto zaczynamy wyjątkowy tydzień, bo dokładnie w poniedziałkowy poranek będziemy pod wpływem pełni Księżyca. Z jednej strony poczujemy przypływ energii i załatwimy szybko wszystkie sprawy, doznamy olśnienia pamięci 🙂 i uporamy się z zaległościami. Z drugiej będziemy narażeni na konfliktowe sytuacje i emocje dadzą o sobie znać, jak to w pełni. Pozostałe dni tygodnia będą miały spokojniejszą aurę, więc łatwiej będzie wykonywać obowiązki zawodowe i osobiste oraz zadbać o urodę i kontakty towarzyskie. Tak więc pełnia 9.01 o godz.8.31, najbliższy nów będzie 23.01.o godz.8.40.

Poniedziałek jak pisałam może być trochę nerwowy ale dobrze będzie tę energię wykorzystać konstruktywnie np. do pozbycia się z domu niepotrzebnych rzeczy i spraw. Unikajcie kłótni i wszelkich nieporozumień, zajmijcie się swoimi sprawami.( może jakaś maseczka dla urody?) Nie dajcie się też wykorzystywać . Bardzo dobry dzień na medytacje o szczęściu i rytuały miłosne. Wtorek będzie pod wpływem Księżyca w znaku lwa więc na brak siły nie będziecie narzekać, dodatkowo wibracja dnia siedem pomoże w wyzwaniach intelektualnych. Zarówno w pracy i poza nią łatwo uporacie się z każdym wyzwaniem i problemem, wyciągając do tego mądre wnioski. Osoby posiadające własny biznes mogą znaleźć korzystne oferty i dobrych pracowników. Po pracy warto będzie zadbać o kondycję, zdrowie i włosy oraz zmienić złe nawyki. Środa i wibracja osiem będzie sprzyjała finansom i porządkom w rachunkach. Warto też będzie zaplanować odważne zadania i nie wizualizować porażki. Księżyc w lwie namawia do pozbywania się kompleksów, daje odwagę do walki o swoje sprawy w każdym aspekcie, także tym finansowym a także przynosi inspiracje. WALCZCIE O SWOJE MARZENIA:) a potem zajmijcie się urodą bo czekają Was ciekawe spotkania i randki. Dziś możecie odnaleźć jakąś zgubę. W Czwartek szybko uda się nadrobić zaległości a od południa załatwić najtrudniejsze sprawy. Dzień porządków i rachunków ale niestety także aura sprzyja plotkom i sianiu paniki. Może się zdarzyć że odkryjecie także jakieś tajemnice. Po południu dobrze byłoby zająć się wizualizacją pozytywnych zdarzeń i oczyścić organizm. Dobry dzień na piling. Piątek wielu osobom może przynieść zadowolenie i uznanie, zostaniecie docenieni także i finansowo. Jednak tego dnia lepiej będzie zająć się własnymi sprawami i nie mieszać do cudzych bo ludzie będą wyjątkowo rozdrażnieni i przeczuleni.  Po pracy więc szybciutko na zakupy i do domów 🙂 po co narażać się na czyjeś fochy? W domu zadbajcie o porządki, dobra aura tego dnia sprawi że szybko się z nimi uporacie a potem zadbajcie o zdrowie, jakieś pyszne witaminki i minerały dobrze Wam zrobią. Tego dnia można także z powodzeniem poświęcić czas na pielęgnowanie urody. Zapach kadzideł wspomoże afirmacje na powodzenie. Wskazówki na sobotę 🙂 Idź na spacer, do kina, baw się na imprezach, poczytaj, odpocznij… W sobotni dzień będziecie rano trochę rozdrażnieni ale po południu wszystko powróci do normy i staniecie się nawet romantyczni i towarzyscy. Nie zapominajcie że mamy karnawał :). W niedzielę będziecie w dobrym nastroju. Udadzą się spotkania, wyjścia do kina czy na spacer. Niektórzy wybiorą się na zakupy, inni znajdą nowe zainteresowania. Najważniejsze żeby odpoczywać, myśleć pozytywnie i nie poddawać się żadnym złym nastrojom.

I tego Kochani Wam życzę, więcej radości, optymizmu i wiary w swoje możliwości 🙂

Pusty kurs Księżyca w którym nie należy podejmować żadnych ważnych decyzji, niczego  zaczynać, nie wolno podpisywać umów, nawet robić większych zakupów. W te dni trzeba odpocząć, wyciszyć się, zająć zdrowiem.

10.01 od godz.3.26 do 5.36; 12.01. od godz.9.24 do 10.45 ; 14.01. od godz.2.59 do 14.29.

Najlepsze dni w styczniu na podpisywanie umów i wszelkie sprawy finansowe; 5, 6, 7,  13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 27.

Niekorzystne dni na sprawy finansowe; 8, 9, 10, 11, 17, 18, 24, 28, 29, 30.

Wiadomości  pochodzą  z tygodnika „Gwiazdy Mówią”.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. NatalieAnne pisze:

    Troszkę z opóźnieniem, ale wiesz sesja i te sprawy.
    Przeczyłam i Dziękuję 🙂

    • admin pisze:

      🙂 Natali… jesteś jedyną osobą która mi dziękuje za ten cykl wpisów 🙂 Trzymam za Ciebie kciuki w sprawie pomyślnie zaliczonej sesji 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™