Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 7 do 13.10.

Witajcie moi Kochani, życzę wam pięknego energicznego tygodnia 🙂

Zaczynamy bardzo pozytywny tydzień. Księżyc będzie w fazie rosnącej więc i nasze życie nabierze tempa a nastroje ulegną poprawie. Ten tydzień sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości oraz poprawie w sferze finansowej. Układ planet sprawi, że możemy działać niekonwencjonalnie a czasem wręcz ryzykownie. Co ważne wyjdzie to nam na dobre 🙂 Nadchodzący tydzień należy do odważnych 🙂 i pomysłowych. Wykorzystajcie wszelkie nadarzające się sytuacje osobiste i zawodowe, warto.

PONIEDZIAŁEK- dziś Wenus wejdzie do znaku Strzelca, a to oznacza duże szanse w życiu osobistym i zawodowym. Warto dziś uczestniczyć we wszelkich spotkaniach, które wniosą coś dobrego, w życie; wysyłać  CV, składać podania , spotykać się w sprawach biznesowych, wykorzystać wszelkie szanse.  Dzisiejszy dzień sprzyja też wszelkim zabiegom kosmetycznym i wizualizacji. Dzięki wibracji dnia 5 możecie wpaść na dobre pomysły.  WTOREK – od rana do godz.14.23. będzie pusty kurs Księżyca więc  trzeba unikać podejmowania ważnych decyzji i nowych spraw ( nie bierzcie kredytów, nie zakładajcie firmy, nie spotykajcie się z kimś w ważnej sprawie itp.). Zajmijcie się codziennymi obowiązkami , kończcie zaczęte sprawy, zadbajcie  o siebie, bliską osobę i zdrowie.  Nie można niczego zaczynać bo można ponieść klęskę. Możecie mieć więcej obowiązków w pracy.   Aura sprzyja miłym kontaktom, rozwojowi    duchowemu, podróżom, namiętności. ŚRODA- dziś będziemy w nieustającym ruchu, może się dziać wiele i szybko. Mogą się pojawić nowe znajomości, ciekawe sytuacje i zdarzenia. Dzisiejsza aura sprzyja naprawianiu błędów, podejmowaniu dobrych decyzji, sprawom urzędowym , miłym kontaktom, dbaniu o urodę i kondycję. CZWARTEK – dzisiejszy pusty kurs Księżyca w godz. 12.12 – 17.18. zdeterminuje nasz dzień.  Skupmy się na rutynowych, codziennych obowiązkach, dbaniu o zdrowie, wyciszenie. Po pracy dobrze byłoby pomedytować, wyciszyć się, zregenerować.

Unikajcie podejmowania ważnych decyzji i działań. Uważajcie dziś na wątpliwe promocje „świetne” okazje oraz  ludzi, którzy będą chcieli oszukać. W miłości może się zadziać coś nieoczekiwanego, miłego. Mogą być miłe wiadomości od kogoś na kim nam zależy. PIĄTEK – możemy być lekko podenerwowani, dlatego najlepiej zająć się swoimi sprawami i obowiązkami. Nie skupiać uwagi na drobiazgach. Aura sprzyja bliskości i sprawom domowym. Wibracja dnia namawia do odpoczywania i dbania o urodę ( dobry dzień na pilling). SOBOTA- CIEKAWY DZIEŃ… z jednej strony pusty kurs Księżyca od 2.06 do 20.00.a więc raczej wyciszenie relaks a nie wielka energia działania. Z drugiej strony Słońce w kwadraturze z Jowiszem stworzy sytuacje, które należałoby wykorzystać…   Poza tym dziś jest piękna energia rodziny, warto poświęcić jej jak najwięcej czasu. Rano czekają nas zwykłe obowiązki a potem miłe spotkania towarzyskie lub rodzinne. NIEDZIELA- dobry, spokojny dzień, w którym będziemy cieszyć się bliskością oraz   poświęcimy czas dla siebie. Aura sprzyja medytacji i wyciszeniu.

Pusty kurs Księżyca  … zadbajcie o zdrowie i relaks, unikajcie w tym czasie poważnych decyzji i działań bo mogą się nie udać.

Te dni to :

8.10 od godz.6.55 do 14.23.

10.10. od godz.12.12. o17.18.

12.10. od godz.2.06, do 20.01.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. Basia pisze:

    Sobota. Co za dziwny dzień. Siły witalne mnie opóściły 🙂 A okna jak były brudne tak są 🙂 Wiem, wiem okna nie zając … hihihihi, ale … ręką i nogą nie chciało mi się ruszyć. No i co ? Pozostało mi się poddać temu przemiłemu lenistwu 😉 Pozdrawiam gorąco 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™