Website Survey

Aktualne fazy księżyca od 6. do 12.02.

Witam wszystkich bardzo cieplutko 🙂 i życzę Wam udanego tygodnia.

Królowa PucharówNajbliższy tydzień upłynie nam pod wpływem pełni Księżyca w Lwie, dokładnie pełnia 7.02. o godz.22.55. Ten czas sprawi że będziemy energicznie załatwiać wszelkie zaległe i bieżące sprawy. Nastroje nie najłatwiejsze bo zmienne, z jednej strony wiele optymizmu i radości a z drugiej niepotrzebne nerwy. Ponieważ zima w pełni, mrozy dają nam się we znaki zadbajcie o zdrową dietę aby nie złapać jakiegoś choróbska. Namawiam do witamin zawartych w warzywach i owocach 🙂 Bardzo dobrym źródłem ich są kiełki. Dla zainteresowanych fazami Księżyca- najbliższy nów – 21.02. o godz.23.36.

Poniedziałek przed południem będzie czasem na obowiązki zawodowe, szczególnie spotkania, narady, kontakty związane z zawieraniem porozumienia, ugody itp. Pozytywne rezultaty osiągną osoby szukające nowych pracowników i korzystnych ofert. Wieczorem aura sprzyja cieplutkim randkom. Wtorek, dziś pełnia więc może być trochę nerwowo i zmiennie ale za to będziecie mieć wspaniałe, ciekawe pomysły, które warto zapisać bo mogą przynieść  zyski. Bardzo dobry dzień na spotkania rodzinne a wieczorem  na randki. W magii czas na rytuały dotyczące zdrowia. Środa będzie spokojnym dniem o ile potraficie zapanować nad sobą 🙂 unikajcie dłuższych wizyt w sklepach bo można przesadzić z wydatkami. Księżyc w Pannie sprawi, że staniemy się zrzędami krytykującymi innych. Dlatego lepiej iść do kina z bliskimi, zadbać o kondycję lub zająć się swoimi sprawami. W czwartek Księżyc będzie w znaku Panny więc to bardzo dobry czas na obowiązki zawodowe, narady, dyskusje intelektualne, naukę, podróże, dbanie o zdrowie i kondycję oraz zabiegi kosmetyczne. Możecie poświęcić czas na zaległe sprawy i porządki. Magia zachęca do oczyszczania kąpielą z dodatkiem soli. Piątek będzie w Marsowym klimacie więc  nerwowo i dlatego Kochani unikajmy dyskusji, drażliwych tematów, powodów do zazdrości i wszystkiego, co mogłoby stać się powodem do kłótni. Dziś udadzą się bliższe i dalsze podróże. Dobry dzień na układanie kart, można je w ten sposób oczyścić. Sobota z wibracją dziewięć pomoże zobaczyć trudne sprawy we właściwym świetle, zrobicie porządki pozbywając się niepotrzebnych spraw i rzeczy. Księżyc w znaku Wagi sprawi że cały weekend  będzie cudownym czasem pełnym spotkań z rodziną i przyjaciółmi, będziecie spędzać czas też na randkach i w ulubiony sposób. Zaplanujecie odpoczynek i relaks aby zregenerować siły. W niedzielę możecie palić różowe świece w intencji przyciągnięcia miłości  i powodzenia we wszelkich relacjach. Oprócz miłego spędzania czasu niektórzy poświęcą czas na naukę , artystyczne dusze będą miały przypływ weny twórczej.

Pusty kurs Księżyca to czas, kiedy trzeba wyciszyć się i zadbać o regenerację zdrowia a wszystkie ważne sprawy odłożyć na  później. Niczego nie wolno zaczynać, podpisywać umów, podejmować ważnych decyzji. Te dni to; 6.02 od godz.13.32. do 14.25. 8.02. od godz.17.43.do18.33. 10.02. od godz.6.13. do 20.55. 12.02.od godz.22.10 do 23.02.


Najlepsze dni  w lutym;   6, 13, 16, 18, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29.

Dni, w których należy unikać podejmowania ważnych decyzji w lutym;  7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 19, 21, 22, 23.


Informacje do wpisu jak zwykle zaczerpnęłam z tygodnika  Gwiazdy Mówią.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. NatalieAnne pisze:

    Wielkie Senkju 🙂
    To mykam na „wakacje” :))

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™