Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 5.12 do 11.12.

Witam,

Nadchodzący tydzień będzie trochę nerwowy i dynamiczny z powodu pełni Księżyca w sobotę 10.12 o godz.15.37. Ten czas będzie wyjątkowy ponieważ wraz z pełnią jednocześnie nastąpi zaćmienie Słońca ( u nas niewidoczne). Przez ten niezwykły aspekt aura może być trudna i nerwowa. Dlatego zamiast kłócić się i dyskutować lepiej zająć się porządkami, pracą, zaległościami, wszystkim co wymaga uwagi. Pełnia sprzyja zdobywaniu wiedzy, poznawaniu ciekawych dziedzin życia, nowym znajomościom oraz odkrywaniu tajemnic. Pilnujcie więc tego co chcielibyście zachować dla siebie.

Poniedziałek upłynie na nadrabianiu wszelkich zaległości i zajmowaniu się rachunkami. Nieśmiałe osoby maja dobry dzień do pokonania słabości i zawieraniu nowych znajomości. Wtorek do południa może być trudny bo wszyscy będą  kłótliwi i drażliwi ale na szczęście tylko do popołudnia. Wieczór już upłynie na odpoczynku, randkach, obdarowywaniu z okazji Mikołajków. Udadzą się rytuały miłosne i planowanie nowych przedsięwzięć. Uda się także uporać z rachunkami i ograniczyć wydatki na zakupy. Wibracja środy sprzyja kreatywności, dobremu nastrojowi i optymistycznemu nastawieniu do życia. Dzięki temu uda się szybko uporać z codziennymi obowiązkami a potem  poświęcić czas miłości, rozrywce oraz  magii finansowej. Uwaga na kalorie, dziś można szybciej utyć. Czwartek będzie dniem sprzyjającym interesom,  wszelkim aspektom związanym z finansami oraz załatwianiu spraw urzędowych, w tym spotkania z księgowymi ( może się udać odzyskanie długów ). Tego dnia  trzeba będzie zająć się zaległościami, zmienić złe nawyki. W magicznym aspekcie dnia można  wizualizować wygrane na loterii. Uwaga dziś na kalorie. Piątek będzie wspaniałym dniem do nauki warto więc wykorzystać wibrację do nadrobienia zaległości. Po południu warto będzie spotkać się ze znajomymi i umawiać na randki. Zadbajcie o zdrowie, wybierzcie się na spacer. Tego dnia udadzą się wyjątkowo wypieki i inne wyzwania kulinarne, możesz więc zauroczyć ukochaną osobę udaną kolacją. Sobotnia wibracja sprzyja odważnym i stanowczym. Pełnia Księżyca ułatwi załatwianie spraw, zakupów, spotkania ze znajomymi, sprawi że będziemy otwarci na nowe wyzwania. Warto zainwestować w nowe reklamy i szukać nowych pracowników. W duchowym aspekcie dzień korzystny dla pracy nad kompleksami i umacnianiu postanowień, w aspekcie magicznym na porządkowanie kart i kamieni. Niedzielę wykorzystaj na odpoczynek i rozmowy z bliskimi. Nie będzie nudno bo poświęcisz swój czas na spotkania, spacery, medytacje czy ulubioną lekturę.

Pusty kurs Księżyca w którym nie należy podejmować ważnych działań i decyzji, najlepiej poświęcić czas na regenerację i wyciszenie. Te dni to; 6.12 od godz.12.14 do godz.15.36; 9.12.od godz.00.40. do godz.3.53.; 11.12.od godz. 11.25 do godz.14.27.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i wszelkie sprawy finansowe; 5, 6, 7,  13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 27.

Niekorzystne dni na sprawy finansowe; 8, 9, 10, 11, 17, 18, 24, 28, 29, 30.

Życzę Wam udanego tygodnia  🙂

Wiadomości  pochodzą  z tygodnika „Gwiazdy Mówią”.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. NatalieAnne pisze:

    Senkju 🙂
    Serdecznie pozdrawiam 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™