Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 28.12. do1.01.

Bieżący tydzień jest pod wpływem rosnącego Księżyca aż do 9.01-  wtedy nastąpi pełnia. Cały tydzień będzie sprzyjał porządkowaniu starych spraw, łagodzeniu sporów ogólnie regeneracji przed czekającymi imprezami sylwestrowymi. Środa będzie dniem w którym właściciele firm będą mogli pozbyć się konkurencji i zwiększyć obroty. Ogólnie pozytywny dzień na poprawę zdrowia i zadbanie o kondycję.  Osoby zajmujące się magią będą miały dobry czas na porządkowanie swoich książek, kart, kamieni. W czwartek wibracja dnia nie sprzyja zaczynaniu czegoś nowego. Udadzą się za to zabiegi sprzyjające zdrowiu- np. ćwiczenia, spacery, randki, miłe spotkania i ogólnie uporanie się z codziennymi obowiązkami. Tego dnia udadzą się miłosne rytuały. W piątek zabraknie siły, więc najlepiej unikać konfliktów i zająć się zdrowiem i regenerowaniem sił. W sobotę od południa przybędzie nam energii, i dobrego humoru, udadzą się przygotowania do nocy sylwestrowej oraz zmiana nawyków. Może więc tym razem nasze postanowienia o porzuceniu nałogów czy zbędnych kilogramów nareszcie udadzą się?  W sobotę możecie też wizualizować marzenia i palić białe świece na zdrowie i szczęście. Niedziela będzie dniem dobrych pomysłów, regeneracji po zabawach sylwestrowych. Warto będzie zadbać o zdrowie i urodę, nałożyć maseczkę czy uprawiać sport. W niedzielę możecie zrobić rytuał na polepszenie finansów.

Pusty kurs Księżyca, w którym nie można niczego zaczynać ani podejmować ważnych decyzji. Najlepiej zająć się regeneracją zdrowia i wyciszeniem.

28.12 od godz.22.32 do następnego dnia do godz.0.46.; 30.12 od godz.14.38 dol następnego dnia do godz.10.49.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
6 komentarzy
  1. Marzenka pisze:

    Mam pytanie, jaką kupić najlepiej talię tarota ? pytam ponieważ, są duże róznice, między wydawcami, a jednych jest głupiec jako starzec z brodą, na innych jako beztrroski chłopiec, czy pomimo tego interpretacja takich różnic może być taka sama ? podobnie z wisielcem jeden wisi mając nogi skrzyżowane, inny nie, no i tak samo głupiec jeden bez szyji, drugi jest inny……. przecviez karty interpretuje się tak samo ? ale ze względu na tak widoczne róznice trudno je poprawnie zinterpretować…. chce kupić tarota i nie wiem którego wybrać… Pozdrawiam Cię Haniu

    • admin pisze:

      Witaj Marzenko, do nauki najlepsza jest klasyczna talia Rider Waite, dostaniesz ją w każdym sklepie ezoterycznym, jest nawet w polskiej wersji wraz z interpretacjami. Pozdrawiam:)

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™