Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 28.11.do 4.12.

Witam serdecznie 🙂

W  tym tygodniu nie będzie powodów do narzekania bo jesteśmy w rosnącej fazie Księżyca. Przybędzie  nam sił i dobrego humoru, nowych ciekawych wyzwań i przede wszystkim energii by wszystkiemu podołać. Ten tydzień będzie sprzyjał podróżom, towarzyskim spotkaniom oraz zakupom (może warto wcześniej kupić prezenty gwiazdkowe?) Wystrzegajcie się jedynie spóźniania, roztargnienia, zwłaszcza przy zawieraniu umów, dokładnie czytajcie teksty drobnym drukiem. Przez cały tydzień możecie z powodzeniem stosować rytuały na pomyślność w miłości, finansach czy czegokolwiek zapragniecie.

Poniedziałek sprzyja porządkowaniu rachunków, planowaniu wydatków i inwestycji, dbaniu o zdrowie i urodę . We wtorek dzięki  kwadraturze Księżyca z Jowiszem uda się pokonać sprawniej niż zwykle codzienne obowiązki i trudniejsze sprawy, w tym np. znalezienie dotacji. Upór i konsekwencja pozwoli zrealizować pomysły. Wibracja dnia będzie sprzyjała także planowaniu wydatków na najbliższy miesiąc. Wieczorem nie zapomnijcie o Andrzejkach. Środa znów dzięki Jowiszowi pomoże w konfliktowych sytuacjach, sprawi że będziecie bardziej kreatywni intelektualnie oraz nie zawiedzie Was intuicja co pomoże wiele zrozumieć, odkryć jakąś tajemnicę lub wyprzedzić konkurencję. Wykorzystajcie ten moment na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności. Nie ominą Was także ciekawe znajomości i co za tym idzie nowe inspiracje. Dziś możecie zastosować rytuały miłosne oraz te, dzięki którym odzyskacie równowagę. W czwartek trzeba się będzie bardziej skupić przed południem i wykorzystać dobry czas na  naukę i pracę umysłową bo potem nastąpi pogorszenie energii. Wieczorem więc zajmij się rozwojem duchowym i wyciszeniem. Wibracja dnia sprzyja finansom i oszczędzaniu. Piątek będzie sprzyjał rozwojowi intuicji i nadmiernym emocjom lepiej więc wystrzegać się robienia czegoś w pośpiechu bez refleksji. Uda się za to naprawianie błędów, poszukiwania inspiracji w internecie oraz planowaniu budżetu i oszczędzaniu. Wieczór będzie bardzo pomyślny dla relacji z bliskimi, medytowaniu, magii, refleksjom nad życiem. Sobota okaże się bardzo spokojnym dniem poświęconym sztuce, randkom, zakupom i oczywiście rytuałom, zwłaszcza miłosnym. Będziecie pełni optymizmu i radości bo udadzą się miłe spotkania, pogawędki, flirty. Jedynie osoby zajmujące się reklamą będą miały dobry dzień na pracę, stworzą coś nowego bardzo ciekawego. Niedziela będzie sprzyjać relaksowi, spacerom, nawiązywaniu nowych znajomości ( osoby nieśmiałe mają niezwykły dzień na pokonanie swojej słabości i mogą na tym wygrać). Osoby zajmujące się wróżeniem z kart mogą tego dnia zająć się uporządkowaniem ich, układaniem według kolejności celem oczyszczenia. Niedziela będzie pomyślna dla osób zajmujących się tworzeniem nowych kampanii.

Pusty kurs Księżyca, w którym nie należy podejmować żadnych istotnych decyzji, nie podpisywać umów kredytowych, nawet robić ważniejszych zakupów. Należy poświęcić ten czas na wyciszenie i poprawie zdrowia, odpoczynek. Te dni to ; 29.11 od godz.0.02 do 8.03; 1.12.od godz.14.50 do godz.2.52; 2.12 od godz.19.07 do 4.12 do godz.2.52.

Życzę wszystkim udanego tygodnia  🙂

Informacje pochodzą z tygodnika „Gwiazdy Mówią”

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. NatalieAnne pisze:

    W czwartek planuję zacząć pisać pracę, więc czeka mnie ciężka harówa 😉
    A jak skończę to się pochwalę, proszę pani. :))))
    Serdeczności 🙂

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™