Website Survey

Aktualne fazy Księżyca od 27.05 do 2.06.

Witajcie, życzę wszystkim przyjemnego tygodnia 🙂

Znajdujemy się w czasie malejącego Księżyca, więc nadchodzący tydzień będzie czasem, kiedy warto będzie pozbywać się spraw i rzeczy, zacząć dietę, więcej ćwiczyć, biegać, spacerować, czy rzucić nałogi. Wszystkim dopisze dobre samopoczucie, dlatego warto przed Bożym Ciałem uporać się z obowiązkami aby potem móc cieszyć się wolnym czasem.  Najbliższy nów 8.06.o godz.17.57.

PONIEDZIAŁEK z wibracją 2 sprzyjać będzie nowym znajomościom. Poza tym aura na porządki, skrupulatność , dbanie o zdrowie i urodę; piling i maseczki. WTOREK przyniesie niepokój więc warto zapanować nad emocjami i zająć się rutynowo obowiązkami, łagodzić napięte sytuacje a przede wszystkim  nie prowokować. Warto dziś rozpocząć odchudzanie bo Księżyc pomoże pokonać napady głodu. Jeśli macie jakieś sprawy, które wymagają korekty, naprawienia dziś możecie to zrobić z powodzeniem. ŚRODA będzie kolejnym dniem pełnym niepokoju, więc uważajcie na emocje, spokojnie zwłaszcza za kierownicą. Dziś czas na piling, maseczki, porządki we własnym wnętrzu i w domu. CZWARTEK sprzyja rodzinnym relacjom, randkom podróżom i dobrym informacjom. Wykorzystajcie świąteczny czas na relaks, ruch, sport i rozrywkę. PIĄTEK będzie dobrym dniem na zmiany w życiu. Cokolwiek nowego postanowicie, łatwo będzie wprowadzić w życie. Poza tym dobra aura na wszelkie spotkania tak zawodowe jak i osobiste. Piątek szczególnie sprzyjać będzie artystom, przyniesie natchnienie.  SOBOTA sprzyja temu abyśmy zadbali o własne potrzeby. Może przynieść miłe uczucia w relacjach i kogoś interesującego dla osób samotnych. Możecie poczuć lekkie osłabienie, dlatego warto zadbać o siebie, nie przemęczać się pracami fizycznymi. Możecie wizualizować marzenia, np. i  swoje mapy szczęścia. Sobota sprzyja namiętności. NIEDZIELA będzie bardzo przyjemna, może przynieść wam świetne pomysły, miłość, natchnienie. Sprzyjać będzie randkom, rozrywce, podróżom i dbaniu o kondycję. Seks będzie wyjątkowy, gorący.

PUSTY KURS KSIĘŻYCA–  w tych godzinach nie należy niczego nowego zaczynać, podejmować ważnych decyzji. W tym tygodniu będą to nieliczne chwile.

28.05.od godz.20.42 do 23.49.

31.05.od godz.1.58. do 2.31. ( w nocy)

2.06.od godz.6.31.do 8.34.

Mozna sledzic odpowiedzi przez RSS 2.0. Mozna zostawic odpowiedz, albo sledzic z wlasnej strony.
2 komentarze
  1. h. pisze:

    Hi, jadę dzisiaj na truskaweczki , do pracy… Cesarzowa naprawdę się spisała , dużo pracy na łonie natury. ;0) życzę duzo słoneczka, ciepla i do ‚usłyszenia’ za 2 mśc. ,pa

Wyslij odpowiedz

XHTML: Mozesz uzywac tagow: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Cynkowanie galwaniczne
Improve Your Life, Go The myEASY Way™